Jau nuo mačo pradžios jame dominavo aikštės šeimininkai „Tottenham“ futbolininkai – antrą minutę po Garetho Bale‘o juvelyrinio perdavimo į baudos aikštelę Clintas Dempsey nepasiekė kamuolio ir nesugebėjo pasižymėti.

Visgi, greitai šeimininkai išsiveržė į priekį – baudos aikštelės prieigose buvo pargriautas tas pats C. Dempsey, o etatinis baudos smūgių mušėjas G. Bale‘as smūgiu į artimąjį kampą įveikė Timą Krulą.

Nepaisant gero „Tottenham“ žaidimo, svečiai pasinaudojo reta savo proga – 24-ą minutę greitoje kontratakoje Papissas Cisse atidavė perdavimą Yoannui Gouffranui, o šis atliko smūgį, po kurio rikošetu kamuolys atsidūrė vartuose ir rezaultatas tapo lygus.

Vėliau žaidime toliau dominavo šeimininkai, ir nors jie kėlė daug kampinių bei turėjo kamuolio persvarą, rezultato persverti vis nepavykdavo.

Antroje rungtynių dalyje komandos vengė ryškiai atakuojančio futbolo, bijodamos suklysti, kadangi įvarčio kaina buvo didelė. Ir šioje situacijoje nepasisekė „Newcastle“ klubui – 78-ą minutę „šarkos“ suklydo gynyboje, ir G. Bale‘as perėmęs kamuolį tiksliai nuginklavo vartininką.

Rungtynėse šeimininkai sugebėjo išlaikyti trapią persvarą ir jos pasibaigė rezultatu 2:1 „Tottenham“ ekipos pergale, kuri reiškia, jog ji bent trumpam pakyla į trečią vietą. „Newcastle“ komanda lieka 15-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ vienuolikė, įveikusi „Wigan“ pasipriešinimą rezultatu 3:1.

Rungtynėse kiek geriau atrodė būtent sostinės komanda, tačiau pralaužti ledus jiems sekėsi sunkiai. Pirmąjį „mėlynųjų“ įvartį pelnė Ramiresas, 23-ią minutę sugebėjęs nuginkluoti vartininką Ali Al Habsį.

Antrame kėlinyje Edenas Hazardas padvigubino persvarą savo tiksliu smūgiu, tačiau vos po dviejų minučių (58 min.) Shaunas Maloney sušvelnino rezultatą. Visgi susitikimo pabaigoje Frankas Lampardas savo 198-uoju įvarčiu įtvirtino „mėlynųjų“ pergalę, kurią dar pagardino per pridėtą laiką įmuštas Marko Marino įvartis galva.

Skambią pergalę namuose iškovojo ir „Swansea“ klubas, kuris 4:1 sutriuškino Londono „Queens Park Rangers“ komandą. Čia nesulaikomas buvo Michu, pelnęs du įvarčius, bei atlikęs rezultatyvų perdavimą Pablo Hernandezui. Dar vieną įvartį įmušė Angelis Rangelis.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ svečiuose užteko vienintelio Santi Cazorla įmušto įvarčio 35 minutę, tam, kad įveiktų „Sunderland“ vienuolikę. Tiesa, nuo 62 minutės, svečiai žaidė be pašalinto Carlo Jenkinsono.

Paskutinėse vakaro rungtynės čempionės titulą ginanti Mančesterio „City“ komanda svečiuose netikėtai net 1:3 nusileido lygos vidutiniokui „Southampton“ klubui.

Po 7-ą rungtynių minutę Jasono Puncheono pelnyuto įvarčio aikštės šeimininkai įgijo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir aktyviai atakuodami varžovų vartus 26-ą minutę po Joe Harto klaidos rezultatą padvigubino Stevenas Davisas. Tiesa, prieš pertrauką įvarčiu rezultatą sušvelnino Edinas Džeko.

Vis dėl to antrame kėlinyje „Man City“ futbolininkams nepavyko pralaužti patikimos šeimininkų gynybos, o po Garetho Barry 48-ą minutę įsimušto įvarčio į savus vartus turimos persvaros neišleidę „Southampton“ futbolininkai iškovojo pergalę.

Southampton 3 - 1 Manchester City
7' [1 - 0] Jason Puncheon
22' [2 - 0] Steven Davis
39' [2 - 1] Edin Dzeko
48' [3 - 1] Gareth Barry (į savus vartus)