Labai aktyviame mače pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė šeimininkai, kurie dažniau grasino „mėlynųjų“ vartams. Galų gale pirmosios dalies pabaigoje Jonasas Gutierezas po Davideo Santono perdavimo įmušė stiprų įvartį galva - 1:0.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ nė neketino pasiduoti ir jau 55 minutę Frankas Lampardas stipriu smūgiu iš toli nuginklavo vartininką Timą Krulą. Netrukus svečiai ir persv4rė rezultatą po to, kai Juanas Mata kamuolį pasiuntė į tolimąjį kairįjį kampą - 2:1.

Visgi „šarkos“ sugebėjo atsigauti ir nustelbti visus: 68 minutę po greitos kontratakos Moussa Sissoko pralaužė varžovų gynybą savo tiksliu smūgiu, o jau rungtynėms pasiekus finišą užbaigė dramą lemiamu įvarčiu, kuris atnešė pergalę „Newcastle“ ekipai - 3:2.

Dramos netrūko ir kitose rungtynėse – Birmingemo „Aston Villa“ nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių persvaros ir sužaidė lygiosiomis 3:3 (2:1) su Liverpulio „Everton“ ekipa – jai du įvarčius pelnė Marouanne Fellaini, iš kurių vienas krito jau per pridėtą laiką.

Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, kuris 1:0 (0:0) palaužė „Stoke“ komandą tik po 78 minutę pelnyto po keitimo į aikštę išbėgusio Lukaso Podolskio įvarčio.

Rungtynių pabaigoje pergales šventė taip pat „West Ham“ ir „Reading“ klubai, atitinkamai įveikę „Sunderland“ ir „Swansea“ ekipas.

„Newcastle“ 3 – 2 Londono „Chelsea“
41' [1 – 0] Jonas Gutierrez
55' [1 – 1] Frank Lampard
61' [1 – 2] Juan Mata
68' [2 – 2] Moussa Sissoko
90' [3 – 2] Moussa Sissoko

„Reading“ 2 – 1 „Sunderland“
7' [1 – 0] Jimmy Kebe
29' [1 – 1] Craig Gardner
85' [2 – 1] Jimmy Kebe

Londono „West Ham“ 1 – 0 „Swansea“
77' [1 – 0] Andy Carroll

„Wigan“ 2 – 2 „Southampton“
25' [1 – 0] Gary Caldwell
64' [1 – 1] Rickie Lambert
85' [1 – 2] Morgan Schneiderlin
90' [2 – 2] Shaun Maloney

Londono „Arsenal“ 1 – 0 „Stoke“
78' [1 – 0] Lukas Podolski

Liverpulio „Everton“ 3 – 3 Birmingemo „Aston Villa“
2' [0 – 1] Christian Benteke
21' [1 – 1] Victor Anichebe
24' [1 – 2] Gabriel Agbonlahor
61' [1 – 2] Christian Benteke
69' [2 – 2] Marouanne Fellaini
93' [3 – 2] Marouanne Fellaini

Londono „Fulham“ 0 - 1 „Manchester United“
79' [0 - 1] Wayne Rooney