Pirmame kėlinyje taurės savininkai atrodė blankiai – darė daug klaidų, ir nesugebėjo išnaudoti savo kamuolio kontrolės pranašumo.

Tuo tarpu šeimininkai išnaudojo vieną iš retų savo šansų – Harry Forresteris smūgiavo į vartus iš toli, smūgį atrėmė vartininkas Rossas Turnbullas, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo Marcello Trotta – italas netrukdomas pelnė įvartį 1:0.

Rungtynėms persiritus į antrą dalį, vaizdas aikštėje pasikeitė – „Chelsea“ reikėjo įvarčio ir jie spaudė oponentus. 55-ą minutę Oscaras smūgiu į kampą nuginklavo vartininką - 1:1.

Visgi, „mėlynieji“ nesugebėjo išvengti nelaukto įvarčio – 72-ą minutę Tomas Ademeyi buvo pargriautas baudos aikštelėje ir „Brentford“ ekipa po H. Forresterio realizuoto 11 metrų baudinio antrą kartą išsiveržė į priekį 2:1.

„Chelsea“ 83-ią minutę sugrąžino pusiausvyrą - F. Torresui prie kojų nukrito kamuolys ir ispanas savo šansu pasinaudojo - 2:2.

Mačą teks peržaisti jau „Stamford Bridge“ stadione tam, kad paaiškėtų, kuris klubas žengs į penktą etapą.

Kitas „Premier“ lygos klubas Londono „Tottenham“ suklupo dvikovoje išvykoje su antro pagal pajėgumą šalies diviziono („Championship“) „Leeds“ komanda ir pralaimėjo varžovams 1:2 (0:1). Aikštės šeimininkai pirmavo 2:0 po Luke'o Varney ir Rosso McCormacko smūgių, o Clintas Dempsey tik sušvelnino skirtumą.

„Liverpool“ klubas taip pat neįvertino varžovų iš antros pagal pajėgumą Anglijos lygos (League 1) „Oldham“ komandos ir taip pat patyrė skaudų pralaimėjimą priešininkams 2:3 (1:2) bei iškrito iš turnyro.

„Brentford“ 2 – 2 „Chelsea“, - bus peržaidimas

42‘ [1 – 0] Marcelo Trotta
55‘ [1 – 1] Oscar
73‘ [2 – 1] Harry Forrester (iš 11 metrų baudinio)
83‘ [2 – 2] Fernando Torres

„Leeds“ 2 - 1 „Tottenham“

15' [1 - 0] Luke Varney
50' [2 - 0] Ross McCormack
58' [2 - 1] Clint Dempsey

„Oldham“ 3 - 2 „Liverpool“

3' [1 - 0] Martin Skrtel („Liverpool“, į savo vartus)
17' [1 - 1] Luis Suarez
45' [2 - 1] Matt Smith
48' [3 - 1] Reece Wabara
80' [3 - 2] Joe Allen