Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (36 min. ir 41 min.) ir Angelis Di Maria (34 min. ir 45 min.), vieną pridėjo Gonzalo Higuainas (9 min.).

***

Antrą vietą turnyre užimantis Madrido „Atletico“ klubas namuose rezultatu 2:0 įveikė „Levante“ futbolininkus.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 32-ą rungtynių minutę po Adriano pelnyto įvarčio. Antrame kėlinyje Madrido futbolininkams pavyko padvigubinti rezultatą, kuomet Diego Costa atidavė perdavimą Koke, o šis vienu lietimu, stulbinančiu smūgiu į tolimąjį kampą, nuginklavo „Levante“ vartininką. Mačas pasibaigė „Atletico“ komandos pergale 2:0.

„Malaga 1 - 1 Vigo „Celta“

37' [1 - 0] Martin Demichelis
76' [1 - 1] Augusto Matias Fernandez