Didžiausią dėmesį šiandien turėjo atkreipti Katalonijos regiono derbis, kur susitiko šeimininkai FC „Barcelona“ futbolininkai ir to paties miesto „Espanyol“. Deja, intrigos žiūrovai neišvydo, nes nesužaidus nė pusvalandžio rezultatas jau buvo 4:0.

10 min. po gražios komandinės atakos pasižymėjo Xavi, o dar po kelių minučių po puikaus Lionelio Messi reido įvartį pelnė Pedro - 2:0.

Praėjus kiek daugiau nei dešimt minučių krito ir trečias įvartis – Sergio Busquetsas atidavė puikų perdavimą iš gilumos Pedro, o šis lengvai permetė kamuolį per vartininką.

Galiausiai „Espanyol“ triuškinimą 29 minutę užbaigė L. Messi, realizavęs 11 metrų baudinį - 4:0.

Kur kas didesnė intriga užfiksuota Madride, kur „Real“ žaidė su San Sebastiano „Real Sociedad“. Karimas Benzema šeimininkus išvedė į priekį jau antrąją minutę, tačiau po kelių minučių vartininkas Antonio Adanas užsidirbo raudoną kortelę ir buvo skirtas 11 metrų baudinys į „Real“ vartus. Jį realizavo Xabi Prieto - 1:1.

„Los Blancos“, net ir būdami mažumoje, sugebėdavo atakuoti, tačiau gintis jiems sekėsi kur kas sunkiau. 35 minutę Sami Khedira pelnė antrąjį komandos įvartį, bet greitai lygybę atstatė tas pats X. Prieto - 2:2.

Vis dėlto vėliau Cristiano Ronaldo dviem puikiais įvarčiais išvedė „Real“ į priekį, o po to pelnytas X. Prieto trečiasis įvartis buvo tik paguoda svečiams.

Rungtynės:

FC „Barcelona“ 4 – 0 Barselonos „Espanyol“
10' [1 – 0] Xavi
15' [2 – 0] Pedro
27' [3 – 0] Pedro
29' [4 – 0] Lionel Messi (11 m)

Madrido „Real“ 4 – 3 San Sebastiano „Real Sociedad“
2' [1 – 0] Karim Benzema
9' [1 – 1] Xabi Prieto (11 m)
35' [2 – 1] Sami Khedira
40' [2 – 2] Xabi Prieto
68' [3 – 2] Cristiano Ronaldo
70' [4 – 2] Cristiano Ronaldo
76' [4 – 3] Xabi Prieto

6' Antonio Adan („Real“) parodyta raudona kortelė
79' Daniel Estrada („Real Sociedad“) parodyta raudona kortelė

Vigo „Celta“ 3 – 1 „Valladolid“
9' [1 – 0] Iago Aspas
12' [1 – 1] Alberto Bueno (11 m)
30' [2 – 1] Iago Aspas (11 m)

52' [3 – 1] Alex Lopez („Celta“) parodyta raudona kortelė

„Mallorca“ 1 - 1 Madrido „Atletico“
72' [0 - 1] Raul Garcia
87' [1 - 1] Kevin Garcia