Jau nuo pat rungtynių pradžios komandos demonstravo gražų futbolą. Pirmąjį šansą pasižymėti turėjo „Nerazzurri“ žaidėjas Fredy Guarinas, tačiau šiek tiek pavėlavo smūgiuoti ir varžovai išmušė kamuolį į užribį. Vėliau „Udinese“ buvo arti įvarčio, tačiau stiprus Antonio Di Natale smūgis iš 20 metrų, sudrebino vartų skersinį.

Antrajame kėlinyje „Inter“ turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, bet po gražios atakos 54 minutę Jonathanas nesugebėjo jos užbaigti ir šovė pro šalį iš maždaug penkių metrų. Vėliau Rodrigo Palacio bandymas buvo nesėkmingas - jo smūgis skriejo virš vartų.

O štai Udinės ekipa to nedovanojo – 63 minutę Antonio Di Natale išvengė nuošalės ir po puikaus Andrea Lazzari perdavimo preciziškai nuginklavo Samirą Handanovičių.

„Inter“ futbolininkų padėtis apsunko po dar vieno epizodo, kai Juanas Jesusas gavo antrą geltoną kortelę ir jie liko mažumoje.

Vėliau Milano klubui teko gintis nuo varžovų atakų: A. Di Natale ir toliau grasino svečių vartams, o „Inter“ gynyba buvo trapi. 75 minutę Luisas Murielas padvigubino „Udinese“ persvarą po tikslaus Dušano Bastos perdavimo. Mače beliko tik formalumai ir šeimininkų pergalę įtvirtino A. Di Natale - 3:0

Tuo metu šalies čempionas Turino „Juventus“ klubas namuose 1:2 (1:0) gavo antausį nuo Genujos „Sampdoria“ komandos: Sebastianas Giovinco šeimininkus buvo išvedęs į priekį, tačiau antrajame kėlinyje du Mauro Icardi įvarčiai atnešė pergalę svečiams, kurie žaidė mažumoje.

Visi rezultatai:

Udinės „Udinese“ 3 – 0 Milano „Inter“
63' [1 – 0] Antonio Di Natale
75' [2 – 0] Luis Muriel
79' [3 – 0] Antonio Di Natale

64' Juan („Inter“) parodyta raudona kortelė

Turino „Juventus“ 1 - 2 Genujos „Sampdoria“
24' [1 - 0] Sebastian Giovinco (11 m)
52' [1 - 1] Mauro Icardi
69' [1 - 2] Mauro Icardi

32' Gaetano Berardi („Sampdoria“) parodyta raudona kortelė

„Parma“ 2 - 1 „Palermo“
63' [1 - 0] Ishak Belfodil
85' [1 - 1] Igor Budan
90' [2 - 1] Amauri

„Genoa“ 2 - 0 „Bologna“
57' [1 - 0] Marco Borriello
73' [2 - 0] Marco Borriello

90' Tiberio Guarente („Bologna“) parodyta raudona kortelė

AC „Milan“ 2 - 1 „Siena“
67' [1 - 0] Bojan Krkič
80' [2 - 0] Giampaolo Pazzini (11 m)
87' [2 - 1] Michele Paolucci

Florencijos „Fiorentina“ 0 - 2 „Pescara“
57' [0 - 1] Jonathas
90' [0 - 2] Mervan Celik

„Chievo“ 1 - 0 Bergamo „Atalanta“
37' [1 - 0] Isaac Cofie

„Napoli“ 4 - 1 AS „Roma“
4' [1 - 0] Edison Cavani
48' [2 - 0] Edison Cavani
70' [3 - 0] Edison Cavani
72' [3 - 1] Pablo Osvaldo
90' [4 - 1] Christian Maggio

74' Miralem Pjanič (AS „Roma“) parodyta raudona kortelė