Pergalingą įvartį svečiams 78-ą minutę pelnė Shaunas Wrightas Phillipsas.

Verta pažymėti, kad „Chelsea“ ekipos treneris Rafaelis Benitezas šiose rungtynėse nusprendė patausoti ir ant suolo paliko Juaną Matą, Edeną Hazardą, Ashley Cole'ą bei Ramiresą.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ komanda namuose rezultatu nugalėjo „Sunderland“ klubą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 19-ą minutę, kuomet pasižymėjo jaunasis „Liverpool“ ekipos saugas Raheemas Sterlingas. Po 7 minučių urugvajietis Luisas Suarezas padvigubino rezultatą. Tas pats L. Suarezas 53-ią minutę rungtynėse padėjo tašką.

Vėliausiai prasidėjusiose rungtynėse dėl vietos Europos turnyruose kovojantis Liverpulio „Everton“ klubas svečiuose rezultatu 2:1 įveikė „Newcastle United“ futbolininkams. Atkakliose rungtynėse netrūko gražių epizodų, o abi komandos neišnaudojo nemažai puikių galimybių pasižymėti.

Jau 2-ą rungtynių minutę po puikaus vartininko perdavimo įvartį galva pelnė „Newcastle“ komandos puolėjas Papissas Cisse.

43-ią minutę rezultatą išlygino įspūdingai baudos smūgį kaire koja atlikęs Leightonas Bainesas, o 60-ą minutę „Everton“ futbolininkai įsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Victoras Anichebe.