Pergalingą įvartį 53-ią rungtynių minutę pelnė buvęs „Man City“ žaidėjas Adamas Johnsonas.

Kitas Mančesterio klubas - „United“ - paskutinėmis rungtynių minutėmis savų sirgalių akivaizdoje išplėšė įspūdingą pergalę prieš „Newcastle United“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatyviu rezultatu 4:3.

Pirmieji į priekį jau 4-ą rungtynių minutę įsiveržė svečiai, kai įvartį pelnė Jamesas Perchas. 25-ą minutę Jonny Evansas išlygino rezultatą, tačiau jau po keturių minučių įsimušė į savus vartus ir svečiai vėl buvo priekyje.

58-ą minutę Patrice'as Evra vėl išlygino rezultatą, bet po dešimties minučių Papissas Cisse vėl išvedė į priekį „Newcastle United“ komandą.

Tačiau „Man Utd“ futbolininkai nepasidavė. 71-ą minutę Robinas van Persie išlygino rezultatą, o 90-ą minutę Javiero Hernandezo įvartis išplėšė pergalę čempionato lyderiams.

Trečią vietą Anglijos čempionate užimantis Londono „Chelsea“ klubas minimaliu rezultatu 1:0 išsivežė pergalę iš „Norwich“ komandos stadiono. Vienintelį rungtynių įvartį 38-ą minutę pelnė Juanas Mata.