Turas baigėsi Londono „Chelsea“ ir Birmingemo „Aston Villa“ dvikova.

Mačo intriga išnyko dar pirmajame kėlinyje – 3 minutę po tikslaus Cesaro Azpilicueta perdavimo, Fernando Torresas puikiu įvarčiu galva išvedė mėlynuosius.

29 minutę „Chelsea“ persvarą padvigubino Davidas Luizas, įmušęs nuostabų baudos smūgį. 34 minutę Branislavas Ivanovičius užbaigė įvarčius pirmajame kėlinyje, kai po kampinio, jis pirmas suskubo įmušti kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje Europos čempionai toliau „bombardavo“ „Villa“ – 58 minutę Frankas Lampardas tolimu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Bradui Guzanui. Greitai krito ir penktasis įvartis, kai pirmąjį savo rezultatyvų perdavimą atliko Lucasas Piazonas, atidavęs kamuolį Ramiresui, kuris dar kartą nuginklavo varžovų vartininką.

79 minutę Oscaras buvo pargriautas baudos aikštelėje, ir teisėjo paskirtą 11 m. baudinį realizavo pats. Už keturių minučių Edenas Hazardas, po gražaus žaidimo su Oscaru, pelnė ir septintą įvartį.

Einant pridėtam laikui buvo skirtas dar vienas baudinys į svečių vartus, ir šį kartą laimę pabandė jaunasis L.Piazonas, tačiau B.Guzanas atrėmė smūgį. Visgi, „Chelsea“ „nepasisotino“ ir Ramiresas pelnė antrą savo įvartį. Tai buvo viskas šiame mače.

Kitose rungtynėse „Swansea“ ekipa namuose 1-1 sužaidė su lygos lyderiais „Manchester United“ klubu. Patrice‘as Evra smūgiu galva išvedė vice-čempionus, bet vėliau Michu pelnytas įvartis atstatė lygybę.

"Swansea" 1 - 1 "Man Utd"

16' [0 - 1] Patrice Evra
29' [1 - 1] Michu.