Pirmasis įvartis krito tik pirmojo kėlinio pabaigoje. Katalonus į priekį 43-ąją minutę išvedė Xavi, kai po tikslaus gynėjo Jordi Alba perdavimo kamuolį pasiuntė į šeimininkų vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino šiose rungtynėse Jordi Roura vadovaujama „Barca“. 59-ąją minutę po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo pasižymėjo šį sezoną nesustabdomas Lionelis Messi.

Mačo pabaigoje rezultatą šeimininkams vis dėlto pavyko sušvelninti, tačiau visai netrukus Cristianas Tello pelnė įvartį ir užtikrino „Barcelona“ pergalę.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo išvykoje žaidę „Mallorca“ futbolininkai. Sevilijos „Real Betis“ komandai vienintelį įvartį pelnė Benatas Etxebarria, tuo tarpu nugalėtojų gretose pasižymėjo Victoras Casadesusas ir nuo 11 metrų žymos Javi Marquezas.

Tuo tarpu Ispanijos čempionai Madrido „Real“ išvykoje nusileido „Malaga“ vienuolikei. Be pagrindinio vartininko žaidusi Jose Mourinho ekipa rezultatu 3-2 patyrė pralaimėjimą Malagoje.

Karališkasis klubas 66-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau per tris minutes Raque Santa Cruzas pelnė du įvarčius ir taip „Malaga“ ekipai padėjo įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Vis dėlto Karimas Benzema rungtynių pabaigoje sušvelnino rezultatą.

„Malaga“ 3 – 2 „Real“

49‘ [1 - 0] Isco
66‘ [1 – 1] Sergio Sanchez (į savus vartus)
72‘ [2 – 1] Roque Santa Cruz
76‘ [3 – 1] Roque Santa Cruz
82‘ [3 – 2] Karim Benzema

„Valladolid“ 1 – 3 „Barcelona“

43‘ [0 – 1] Xavi