Rungtynės prasidėjo aktyviai: jau per pirmas mačo minutes šansą pasižymėti turėjo Franckas Ribery, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo pro šalį. Šiek tiek vėliau ir Thomasas Muelleris pabandė savo laimę, tačiau nestiprus smūgis buvo blokuotas.

„Borussia“ į žaidimą „įsijungė“ praėjus maždaug 10 minučių, kai Jakubas Blaszczykowskis kamuolį smūgiavo tiesiai į Manuelį Neuerį. Visgi pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Bayern“, nors šansų turėjo tiek viena, tiek kita komanda, į pertrauką jos išėjo rezultatui esant 0:0.

Antrasis kėlinys buvo kur kas patrauklesnis: čempionai pradėjo agresyviau žaisti puolime ir dažnai tekdavo padirbėti ir bavarų gynėjams, ir pačiam vartininkui. Vieną realiausių galimybių pasižymėti turėjo Mattsas Hummelsas, kurio smūgis iš arti buvo atremtas.

Kartais atrodydavo, jog ekipos žaidžia pamiršdami gynybą, ir visai nenuostabu, jog krito įvarčiai: 67 minutę Toni Kroosas gražiu smūgiu į apatinį dešinį kampą, išvedė šeimininkus į priekį. Netrukus „Borussia“ davė atsaką: Mario Goetze po kampinio sugebėjo pralaužti varžovų gynybos sieną taip pat smūgiu į dešinįjį kampą. Rezultatas tapo lygus 1:1.

Paskutinėms mačo minutėmis „Bayern“ tiesiog užgulė varžovų vartus – vienas po kito skriejo smūgiai į „geltonai-juodų“ vartus, ir Romanas Weidenfelleris turėjo gerokai paplušėti, kad apgintų savo vartus nuo antro įvarčio.

Visi rezultatai:

„Bayern“ 1 – 1 „Borussia“
67' [1 – 0] Toni Kroos
74' [1 – 1] Mario Goetze

„Mainz“ 2 – 1 „Hannover“
10' [1 – 0] Nicolai Muller
28' [1 – 1] Christian Schulz
89' [2 – 1] Adam Szalai

„Augsburg“ 1 – 1 „Freiburg“
9' [1 – 0] Tobias Werner
29' [1 – 1] Jonathan Schmid

„Schalke“ 1 – 1 „Monchengladbach“
62' [0 – 1] Igor de Camargo
85' [1 – 1] Julian Draxler

„Greuther Furth“ 0 – 1 „Stuttgart“
45' [0 – 1] Shinji Okazaki
45' Vedad Ibisevič nerealizavo 11 m baudinio
53' Serdar Tasci („Stuttgart“) raudona kortelė

„Bayer“ 1 – 0 „Nurnberg“
37' [1 – 0] Stefan Kiessling