Derbis prasidėjo geresniu svečių žaidimu. „Chelsea“ kiek daugiau kontroliavo kamuolį ir grėsmingai artinosi prie varžovų vartų. Ir įvartis krito jau 13 minutę: po puikios komandinės atakos, kai Fernando Torresas atidavė perdavimą Juanui Matai, šis išvedė komandą į priekį nestipriu smūgiu - 1:0.

Netrukus „mėlynieji“ surengė pavojingą kontrataką, kurioje pasižymėti progą turėjo ir rezultatyvaus perdavimo autorius F. Torresas, tačiau ispanui nepavyko susitvarkyti kamuolio, tad jo smūgis buvo nevykęs.

Dar vieną įspūdingą ataką „Chelsea“ surengė po puikaus Victoro Moseso žaidimo kairiajame krašte – išmaudęs Guy'ų Demelį jis atidavė gražų ir tikslų perdavimą J. Matai, tačiau šio bandymas buvo atremtas vartininko Jussi Jaaskelaineno. Patys „West Ham“ realią progą pasižymėti turėjo kėlinio pabaigoje: po Petro Čecho pavojingo žaidimo, buvo skirtas baudos smūgis, bet ir čia pavojingas Kevino Nolano smūgis buvo „ištrauktas“ P. Čecho.

Antrasis kėlinys buvo priešingas: „plaktukai“ atrodė kur kas kūrybingiau ir grasino „Chesea“ vartams agresyviau nei prieš tai. Galų gale įvartis subrendo – po Matto Jarviso perdavimo Carltonas Cole'as pranoko gynėjus ir įmušė įvartį galva (1:1).

Iš karto po to J. Mata pataikė į skersinį, o F. Torresas eilinį kartą prašovė pro šalį.

Kiek vėliau „West Ham“ turėjo šansą persverti rezultatą, bet Winstono Reido smūgis buvo sėkmingai sulaikytas Ashley Cole'o, kuris išmušė kamuolį jau jam esant prie pat vartų linijos.

Visgi fortūna šeimininkams nusišypsojo – po kelių minučių Mohamedas Diame visiškai laisvas atliko puikų smūgį, kurio atremti nepavyko varžovų vartininkui (2:1).

Jau per pridėtą laiką „West Ham“ surengė dar vieną ataką: po A. Cole'o klaidos ir Matto Tayloro smūgio P. Čechas atrėmė kamuolį, tačiau prie jo pirmas suskubo Modibo Maiga ir šio įvartis vainikavo puikų „West Ham“ pasirodymą - 3:1.

Londono „Arsenal“ klubas namuose nesugebėjo susitvarkyti su „Swansea“ ekipa – Velso komanda mačo pabaigoje iškovojo pergalę 2:0 (0:0) po dviejų puikių Michu įvarčių.

Čempionų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai namuose tik lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su „Everton“ komanda: Marouanne'as Fellaini išvedė svečius išvedė į priekį, tačiau vėliau įmuštas Carloso Tevezo 11 metrų baudinys išlygino pusiausvyrą.

Visi rezultatai:

„West Ham“ 3 – 1 „Chelsea“
13' [0 – 1] Juan Mata
63' [1 – 1] Carlton Cole
86' [2 – 1] Mohamed Diame
90' [3 – 1] Modibo Maiga

„Arsenal“ 0 – 2 „Swansea“
88' [0 – 1] Michu
90' [0 – 2] Michu

„Fulham“ 0 – 3 „Tottenham“
56' [0 – 1] Sandro
72' [0 – 2] Jermaine Defoe
77' [0 – 3] Jermaine Defoe

„Manchester City“ 1 – 1 „Everton“
33' [0 – 1] Marouanne Fellaini
43' [1 – 1] Carlos Tevez

FC „Liverpool“ 1 – 0 „Southampton“
43' [1 – 0] Daniel Agger

„West Bromwich“ 0 – 1 „Stoke“
75' [0 – 1] Dean Whitehead

„Queens Park Rangers“ 1 – 1 „Aston Villa“
8' [0 – 1] Brett Holman
18' [1 – 1] Jamie Mackie

„Reading“ 3 - 4 „Manchester United“
8' [1 - 0] Hal Robson-Kanu
13' [1 - 1] Anderson
16' [1 - 2] Wayne Rooney
19' [2 - 2] Adam Le Fondre
23' [3 - 2] Sean Morrison
30' [3 - 3] Wayne Rooney
34' [3 - 4] Robin van Persie