Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi (47 ir 52 min.).

Argentiniečio sąskaitoje kalendoriniais 2012 metaus jau 82 įvarčiai (absoliučiu rekordininku su 85 įvarčiais nuo 1972-ų tebėra vokietis Gerdas Muelleris), po vieną - Andresas Iniesta (57 min.) bei Cescas Fabregas (63 min.).

Aikštės šeimininkų žaidėjas Jose Javieras Barkero (87 min.). nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.

Antrą vietą užimanti Madrido „Atletico“ (34 tšk.) ekipa namuose tokiu pačiu rezultatu - 4:0 (3:0) - nugalėjo dešimtoje pozicijoje esančią „Sevilla“ (18 tšk.) komandą.

Po įvartį šiame mače įmušė Radamelis Falcao (22 min. iš 11 m baudinio), Emiras Spahičius (40 min. į savo vartus), Koke (44 min.) ir Miranda (90+2 min.).

Svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalintų Federico Fazio (20 min.), Antonio Lunos (80 min.) bei Ivano Rakitičiaus (83 min.).

„Levante“ 0 - 4 „Barcelona“

47' Lionelis Messi [0 - 1]
52' Lionelis Messi [0 - 2]
57' Andresas Iniesta [0 - 3]
63' Cescas Fabregas [0 - 4]

Madrido „Atletico“ 4 - 0 „Sevilla“

22' Radamelis Falcao [1 - 0]
40' Emiras Spahičius [2 - 0] („Sevilla“, į savo vartus)
44' Koke [3 - 0]
90+2' Miranda [4 - 0]

Bilbao „Athletic“ 1 - 1 La Korunjos „Deportivo“

23' Oscar De Marcos [1 - 0]
52' Abel Aguilar [1 -1]

Barselonos „Espanyol“ 0 - 2 Madrido „Getafe“

17' Pedro Leon [0 - 1]
90+1' Mane [0 - 2]

Trečią vietą su 26 taškais pirmenybėse užima nugalėtojos titulą ginanti Madrido „Real“ komanda.