Pirmajame mače, namuose žaidęs „Freiburg“ klubas ganėtinai lengvai susitvarkė su „Stuttgart“ vienuolikės pasipriešinimu.

22 minutę Janas Rosenthalis išvedė šeimininkus į priekį, o jau antrajame kėlinyje po vieną tikslų smūgį pridėjo Pavelas Krmasas ir Maxas Kruse‘as.

Tuo tarpu rungtynėse tarp „Augsburg“ ir „Monchengladbach“ ekipos užfiksuotas lygiosios 1-1. Pirmieji į priekį išsiveržė Augsburgo miesto futbolininkai, po 7 minutę pelnyto Sascha Molderso įvarčio. Visgi mačo pabaigoje tikslus Patricko Hermanno smūgis išlygino pusiausvyrą.

Paskutiniame dienos mače tik po atkaklios kovos Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa palaužė namuose žaidusių „Hoffenheim“ futbolininkų pasipriešinimą. Svečiams pergalę užtikrino pirmajame kėlinyje pelnyti Larso Benderio ir Danielio Carvajalio įvarčiai.

„Hoffenheim“ 1 – 2 „Bayer“

15‘ [0 – 1] Lars Bender
38‘ [0 – 2] Daniel Carvajal
59‘ [1 – 2] Fabian Johnson

„Augsburg“ 1 – 1 „Monchengladbach“

5‘ [1 – 0] Sascha Molders
85‘ [1 – 1] Patrick Herrmann

„Freiburg“ 3 – 0 „Stuttgart“