Rungtynes prasidėjo apylygiai, abi ekipos stengėsi žaisti atsargiai ir nesivelti į akivaizdžius puolamuosius veiksmus. Tačiau praėjus maždaug 10 pirmųjų minučių, veiksmas suaktyvėjo.

Stephane‘as Sessegnonas turėjo puikią galimybę išvesti šeimininkus į priekį, tačiau jo smūgis buvo atmuštas WBA vartininko Boazo Myhillo. Po kelių minučių šie du žaidėjai ir vėl susidūrė vienas prieš kitą, tačiau šį kartą fortūna šypsojosi ir vėl vartų sargui, kurio atmuštas smūgis buvo sėkmingai „išneštas“ iš baudos aikštelės, komandos draugų.

Visgi 30 minutę „West Brom“ sugebėjo perimti iniciatyvą, kai po Peterio Odemwingie perdavimo, puikų įvartį į artimąjį viršutinį vartų kampą pelnė Zoltanas Gera.

Kėlinio pabaigoje „juodosios katės“ gavo dar vieną smūgį – po sumaišties baudos aikštelėje, Shane‘as Longas suskubo prie kamuolio pirmas ir padvigubino svečių persvarą. Kėlinys taip ir baigėsi.

Antrojoje rungtynių dalyje „Sunderland“ atakos suintensyvejo, Danny Rose‘o ir Adamo Johnsono smūgiai buvo pavojingi, bet dažniausiai gerai sužaisdavo svečių gynybos linija.

Galų gale 74 minutę Craigas Gardneris smūgiu rikošetu pralaužė gynybos sieną ir atgaivino viltį šiame mače. Iš karto po to, D.Rose‘as pabandė laimę iš arti ir nepataikė, nors turėjo puikią galimybę perduoti kamuolį laisvam Louisui Sahai.

Vis dėlto, už penkių minučių „Stadium of Light“ stadione ir vėl atodūsis – už A.Johnsono pražangą baudos aikštelėje prieš Liamą Ridgewellą, teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį – jį sėkmingai realizavo Romelu Lukaku.

Vėliau šeimininkai desperatiškai bandė kažką padaryti ir iš dalies tai pavyko – po nesėkmingo B.Myhillo žaidimo kampinio epizodo metu, S.Sessegnonas suskubo prie kamuolio ir įmušė antrąjį ekipos įvartį.

Likusį laiką „Sunderland“ dar bandė išgelbėti rungtynes, bet įmušti jiems nepavyko, o svečių kontratakos metu sugebėjo praleisti ir ketvirtąjį įvartį, kurį pelnė Marcas-Antoine‘as Fortune.

Rungtynės taip ir pasibaigė – „West Brom“ pergale 2-3. Po jo, pastaroji ekipa pakilo į trečiąją Anglijos „Premier“ lygos lentelės vietą.

„Everton“ 1 – 1 „Norwich“

12' [1 – 0] Steven Naismith
90' [1 – 1] Sébastien Bassong

„Manchester United“ 3 – 1 „Queens Park Rangers“

52' [0 – 1] Jamie Mackie
64' [1 – 1] Jonny Evans
68' [2 – 1] Darren Fletcher
72' [3 – 1] Javier Hernandez

„Stoke“ 1 – 0 „Fulham“

26' [1 – 0] Charlie Adam

„Wigan“ 3 – 2 „Reading“

35' [0 – 1] Sean Morrison
57' [1 – 1] Jordi Gomez
68' [2 – 1] Jordi Gomez
79' [2 – 2] Ali Al-Habsi (į savus vartus)
90' [3 – 2] Jordi Gomez

„Aston Villa“ 0 – 0 „Arsenal“