E grupėje Londono „Chelsea“ komanda išvykoje dideliu skirtumu 0:3 pralaimėjo Turino „Juventus“ ekipai ir nusmuko į trečią turnyro lentelės vietą. Italų gretose pasižymėjo Fabio Quagliarella, Arturo Vidalis ir Sebastianas Giovinco.

E grupės lyderiu tapo Donecko „Šachtar“ klubas, svečiuose 5:2 laimėjęs prieš danų „FC Nordsjaelland“ ekipą, nors aikštės šeimininkai ir pirmavo 2:1. Tris įvarčius svečiams iš Ukrainos pelnė brazilas Luizas Adriano, du įmušė jo tautietis Willianas. Doneckiečiai jau iškopė į kitą etapą.

F grupės lyderių „Valencia“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1, nors ispanai beveik pusantro kėlinio kovojo dešimtyje, kai 33-ią minutę iš aikštės buvo pašalintas Antonio Barraganas.

Valensijos komanda pirmavo po Sofiane'o Feghouli tikslaus smūgio 77-ą minutę, bet vokietis Thomas Muelleris 82-ą minutę išlygino rezultatą. Ir ispanai, ir bavarai jau užsitikrino vietas kitame varžybų etape, tik paskutiniame ture kovos dėl svarbios pirmos vietos grupėje.

Kitoje dvikovoje Lisabonos „Benfica“ ekipa G grupėje savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 palaužė Glazgo „Celtic“ futbolininkų pasipriešinimą. Portugalai kartu su škotais tęsią kovą dėl antro kelialapio į atkrintamas varžybas.

H grupėje rumunų Klužo ekipa namuose 3:1 nugalėjo „Braga“ komandą iš Portugalijos. Rumunijos klubo legionierius iš Brazilijos Rui Pedro įmušė visus tris įvarčius.

E grupė:

„FC Nordsjaelland“ 2 - 5 Donecko „Šachtar“

24' Morten Nordstrand [1 - 0]
26' Luiz Adriano [1 - 1]
29' Kasper Lorentzen [2 - 1]
44' Willian [2 - 2]
50' Willian [2 - 3]
53' Luiz Adriano [2 - 4]
81' Luiz Adriano [2 - 5]

Turino „Juventus“ 3 - 0 Londono „Chelsea“

38' Fabio Quagliarella [1 - 0]
61' Arturo Vidal [2 - 0]
90' Sebastian Giovinco [3 - 0]

Borisovo BATE 0 - 2 „Lille“

14' Djibril Sidibe [0 - 1]
31' Gianni Bruno [0 - 2]

74' Djibril Sidibe - raudona kortelė

„Valencia“ 1 - 1 Miuncheno „Bayern“

77' Sofiane Feghouli [1 - 0]
82' Thomas Mueller [1 - 1]

33' Antonio Barragan („Valencia“) - raudona kortelė

Maskvos „Spartak“ 0 - 3 „Barcelona“

16' Daniel Alves [0 - 1]
27' Lionel Messi [0 - 2]
39' Lionel Messi [0 - 3]

Lisabonos „Benfica“ 2 - 1 Glazgo „Celtic“

7' Ola John [1 - 0]
31' Georgios Samaras [1 - 1]
71' Ezequiel Garay [2 - 1]

Stambulo „Galatasaray“ 1 - 0 „Manchester United“

54' Burak Yilmaz [1 - 0]

Klužo „CFR Cluj“ 3 - 1 „Braga“

7' Rui Pedro [1 - 0]
15' Rui Pedro [2 - 0]
17' Alan [2 - 1]
34' Rui Pedro [3 - 1]

45' Douglao („Braga“) - raudona kortelė

H grupės turnyro lentelė:

1.Man United*54019-5+512
2.CFR Cluj52128-7+17
3.Galatasaray52125-507
4.Braga51046-11-53

Jau aiškios penkios atkrintamų varžybų dalyvės: „Manchester United“ (Anglija), „Barcelona“ (Ispanija), „Šachtar“ (Ukraina), „Valencia“ (Ispanija) ir „Bayern“ (Vokietija).

Į atkrintamas varžybas patenka dvi geriausios grupių komandos, o trečias vietas užėmę klubai tęs kovą UEFA Europos lygos turnyre.

2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 25-ą dieną Vemblio stadione Londone (Anglija).