PSG futbolininkai svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Monpellier“ ekipa. 34-ą minutę po tikslaus Maxwello smūgio Paryžiaus komanda įsiveržė į priekį, tačiau 60-ą minutę Remis Cabella rezultatą išlygino.

Abi komandos susitikimą baigė savo sudėtyse turėdamos po dešimt žaidėjų. 10-ą rungtynių minutę iš aikštės buvo pašalintas PSG gynėjas Mamadou Sakho, o 65-ą antrą geltoną kortelę gavęs stadioną palikti turėjo „Montpellier“ saugas Belhanda Younesas.

Marselio „Olympique“ ekipa namuose rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Nice“ komanda. „Olympique“ klubas du kartus pirmavo - 40-ą minutę po tikslaus Andre Ayew Pele smūgio ir 68-ą minutę po Mathieu Valbuena įvarčio. Tačiau varžovai turėjo savo atsaką į šiuos įvarčius - 51-ą minutę rezultatą išlygino Dario Cvitanichius, o 88-ą - Fabrice Abrielis.

Liono „Olympique“ futbolininkai svečiuose nesugebėjo įveikti vieno turnyro autsaiderio „Sochaux“ klubo. 24-ą minutę Liono komandą į priekį išvedė Maxime Gonalonsas, tačiau šeimininkams išlyginamąjį įvartį 71-ą minutę įmušė Sloanas Privatas.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo „Bordeaux“ klubas svečiuose net 4:0 sutriuškinęs „Liorent“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Jussie Ferreira Vieira (19 min.), Ludovičius Obraniakas (33 min.), Henris Saivetas (53 min.) ir Yoanas Gouffranas (58 min.).

20 Nancy121295 - 21-165

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 10 įvarčių - Zlatanas Ibrahimovičius (PSG).