Šeimininkai pirmavo po Romano Kuzino (5 min.) įvarčio, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje liko dešimtiese, nes raudona kortelė buvo parodyta Nicolai Cutolo (43 min.).

Antroje antrojo kėlinio pusėje svečiai išnaudojo kiekybinį pranašumą dviem Georges Alaverdašvilio (70 ir 80 min.) bei vienu Roko Buroso (76 min.) įvarčiais.

Susitikimą šeimininkai baigė devyniese, nes rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo ir Lukas Martišauskis (86 min.).

Kitas mačas tarp penktoje vietoje esančio "Šiaulių" (55 tšk.) klubo ir septintojoje pozicijoje likusios Alytaus "Dainavos" (29 tšk.) ekipos baigėsi lygiosiomis 3:3 (2:2).

Visus tris įvarčius į svečių vartus įmušė rezultatyviausias lygos žaidėjas Artūras Rimkevičius (1 min., 12 min. iš 11 m baudinio ir 89 min.), padidinęs savo įmuštų įvarčių sąskaitą šiame sezone iki 35-ių.

Svečių ekipoje po kartą pasižymėjo Lukas Baranauskas (16 min.), Paulius Sakalis (45 min. iš 11 m baudinio) ir Mindaugas Strauka (67 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio "Ekranas" (85 tšk.), keturiais taškais lenkiantis rungtynėmis mažiau žaidusį šalies vicečempioną Vilniaus MFD "Žalgirį".

Trečiojoje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės "Sūduvos" (66 taškai) komanda.