Jau 3 min. įvartį pelnė tik šį sezoną iš „Arsenal“ komandos į Mančesterį persikėlęs puolėjas Robinas van Persie, o kėlinio pabaigoje puikų šansą padvigubinti rezultatą turėjo Wayne'as Rooney, tačiau jis nesugebėjo realizuoti 11 m. baudinio.

Šią klaidą antro kėlinio viduryje, 67 min., ištaisė Patrice'as Evra, po kurio taiklaus smūgio galva „Manchester United“ pirmavo jau 2:0.

Nors netrukus, 69 min., už antrą geltoną kortelę aikštę turėjo palikti svečių saugas Jackas Wilshere'as, Arsene'o Wengero auklėtiniams pačioje dvikovos pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą - 90 min. pasižymėjo Santi Cazorla (1:2).

Ir kiti du Londono grandai - „Chelsea“ bei „Tottenham Hotspur“ klubai - šeštadienį barstė taškus.

Visi rezultatai:

„Manchester United“ 2 - 1 Londono „Arsenal“
3' [0 - 1] Robin van Persie
67' [0 - 2] Patrice Evra
90' [1 - 2] Santi Cazorla

45' Wayne Rooney („Manchester United“) nerealizavo 11 m baudinio

„Swansea City“ 1 – 1 „Chelsea“
61' [0 – 1] Victor Moses
88' [1 – 1] Pablo Hernandez

„Tottenham Hotspur“ 0 – 1 „Wigan“
56' [0 – 1] Ben Watson

„West Ham“ 0 – 0 „Manchester City“

„Fulham“ 2 – 2 „Everton“
7' [1 – 0] Tim Howard (į savo vartus)
51' [1 – 1] Marouane Fellaini
72' [1 – 2] Marouane Fellaini
90' [2 – 2] Steve Sidwell

„Norwich City“ 1 – 0 „Stoke City“
44' [1 – 0] Bradley Johnson

„Sunderland“ 0 – 1 „Aston Villa“
57' [0 – 1] Gabriel Agbonlahor