Nors po pirmojo kėlinio 2:1 pirmavo svečiai, tačiau "mėlynieji" ryžtingai pradėjo antrąją susitikimo dalį - Gary's Cahillas 53 minutę rezultatą išlygino.

Alexo Fergusono kariauna neliko skolinga - 59 min. Nani vėl suteikė pranašumą "raudoniesiems velniams". Pagrindinio laiko pabaigoje vyko drama ir tiksint paskutinėmis teisėjo pridėtoms sekundėms "Chelsea" ekipą išgelbėjo 11 m baudinį realizavęs Edenas Hazardas - 3:3.

Pratęsimo metu šeimininkai jau neleido suabejoti savo pranašumu, o įvarčių fiestą baigė Ryanas Giggsas - tiesa, taip tik sušvelninęs skirtumą.

Kituose mačuose kiek nelauktas nesėkmes patyrė "Tottenham Hotspur" ir FC "Liverpool" klubai.

Visi rezultatai:

Londono "Chelsea" 5 - 4 "Manchester United" po pratęsimo
22' [0 - 1] Ryan Giggs
31' [1 - 1] David Luiz (11 m)
43' [1 - 2] Javier Hernandez
52' [2 - 2] Gary Cahill
59' [2 - 3] Nani
90' [3 - 3] Eden Hazard (11 m)
97' [4 - 3] Daniel Sturridge
116' [5 - 3] Ramires
120' [5 - 4] Ryan Giggs (11 m)

FC "Liverpool" 1 - 3 "Swansea"
34' [0 - 1] Chico
72' [0 - 2] Nathan Dyer
77' [1 - 2] Luis Suarez
90' [1 - 3] Jonathan de Guzman

"Norwich City" 2 - 1 "Tottenham Hotspur"

66' [0 - 1] Gareth Bale
84' [1 - 1] Jan Vertonghen (į savo vartus)
86' [2 - 1] Simeon Jackson

90' Clint Dempsey ("Tottenham Hotspur") nerealizavo 11 m baudinio.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)