Rungtynių pradžioje komandos nusprendė žaisti atsargų futbolą ir nei viena komanda nebandė apgulti varžovų vartų.

Tačiau jau 17-ą minutę po nesėkmingo Williamo Gallaso žaidimo ir įspūdingo Gary Cahillo smūgio „Chelsea“ futbolininkai įsiveržė į priekį.

Vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai „Tottenham“ futbolininkai, tačiau iki pertraukos jiems išlyginamojo įvarčio pelnyti nepavyko.

Jis krito iškart po pertraukos. Savo klaidelę ištaisė gynėjas W.Gallasas ir rezultatas tapo lygus 1:1.

„Tottenham“ futbolininkai buvo emociniam pakilime ir demonstravo puikų futbolą, todėl netrukus jei išsiveržė į priekį. Jermainas Defoe išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

66-ą minutę rezultatas tapo lygus po to paties W. Gallaso netikslaus kamuolio išmušimo, Juanas Mata pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą - 2:2.

Po trijų minučių „Chelsea“ klubas susigrąžino persvarą. J. Mata antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką - 3:2.

„Tottenham“ futbolininkai lemiamo šturmo taip ir nesurengė, o jų bandymus atakuoti sekė labai aštrios „Chelsea“ ekipos atakos.

Vienos iš tokių metu J. Mata perėmė kamuolį ir perdavė jį Danieliui Sturridge‘ui, kuris ir padėjo tašką šiose rungtynėse - 4:2.

Po šių rungtynių „Chelsea“ komandos persvarą prieš artimiausius persekiotojus - „Manchester United“ ir „Manchester City“ klubus - 4 taškai. Tuo tarpu „Tottenham“ ekipa dėl prastesnio įvarčių santykio nusirito į 7-ą turnyro lentelės vietą.

Kitame susitikime „Manchester United“ klubas 4:2 laimėjo prieš „Stoke“ ekipą, Wayne'as Rooney pelnė tris įvarčius, bet vieną jų į savo vartus. Jis dar atliko rezultatyvų perdavimą.

Čempionų vardus ginantys „Manchester City“ futbolininkai svečiuose 2:1 išplėšė pergalę prieš „West Bromwich Albion“ komandą, nors nuo 23-ios minutės žaidė dešimtyje be iš aikštės išvyto Jameso Milnerio. Bosnis Edinas Džeko išlyginamąjį ir pergalingą įvarčius pelnė 80-ą ir 90-ą minutėmis.

„Liverpool“ ekipa 1:0 nugalėjo „Reading“ komandą. Pergalingą įvartį
Raheemas Sterlingas įmušė 29-ą minutę. Tai buvo tik antra liverpuliečių pergalė šį sezoną.

Londono „Arsenal“ klubas svečiuose 0:1 pralaimėjo „Norwich City“ komandai.

Londono „West Ham“ 4 - 1 „Southampton“

46' Mark Noble [1 - 0]
48' Kevin Nolan [2 - 0]
64' Adam Lallana [2 - 1]
72' Mark Noble [3 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
87' Modibo Maiga [4 - 1]

„West Bromwich Albion“ 1 - 2 „Manchester City“

67' Shane Long [1 - 0]
80' Edin Džeko [1 - 1]
90' Edin Džeko [1 - 2]

23' James Milner („Manchester City“) - raudona kortelė

„Swansea“ 2 - 1 „Wigan“

65' Pablo Hernandez [1 - 0]
67' Michu [2 - 0]
69' Emmerson Boyce [2 - 1]

„Manchester United“ 4 - 2 „Stoke“

11' Wayne Rooney [0 - 1] („Manchester United“, į savo vartus)
27' Wayne Rooney [1 - 1]
44' Robin van Persie [2 - 1]
46' Danny Welbeck [3 - 1]
59' Michael Kightly [3 - 2]
65' Wayne Rooney [4 - 2]

„Liverpool“ 1 - 0 „Reading“

29' Raheem Sterling [1 - 0]

Londono „Fulham“ 1 - 0 Birmingemo „Aston Villa“

84' Chris Baird [1 - 0]

„Norwich City“ 1 – 0 Londono „Arsenal“

20' G. Holt [1 – 0]