Svečiai 13 ir 16 minutėmis pelnė du greitus įvarčius, tačiau „Zenit“ futbolininkai nepalūžo: 45 min. Hulkas sušvelnino atsilikimą, o 49 min. Romanas Širokovas išlygino rezultatą - 2:2. Vis dėlto 75 min. Tomašas Hubočanas netyčia pasiuntė kamuolį į savo vartus ir AC „Milan“ išplėšė itin svarbią pergalę.

Kitoje A grupės dvikovoje Panevėžio „Ekrano“ skriaudikai Briuselio „Anderlecht“ vyrai savo aikštėje net 0:3 (0:1) neprilygo „Malaga“ klubui.

Po dviejų turų „Malaga“ sąskaitoje - 6 taškai, AC „Milan“ - 4, „Anderlecht“ - 1, o „Zenit“ - 0 taškų.

Antrą pergalę iš eilės pasiekė ir D grupės lydere tapo Madrido „Real“ komanda, kuri svečiuose 4:1 (1:0) pranoko Amsterdamo „Ajax“ atstovus. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, o vieną - įspūdingu smūgiu per save - pridėjo Karimas Benzema.

Kitame grupės mače „Manchester City“ ekipa tik paskutinę minutę iš 11 metrų baudinio išlygino rezultatą žaisdama su Dortmundo „Borussia“ - 1:1 (0:0).

D grupės rikiuotė: „Real“ 6 taškai, „Borussia“ 4 taškai, „Manchester City“ 1 taškas, „Ajax“ - 0 taškų.

Visi rezultatai:

A grupė

FC „Porto“ 1 - 0 „Paris Saint-Germain“
83' [1 - 0] James Rodriguez

Kijevo „Dinamo“ 2 - 0 Zagrebo „Dinamo“
3' [1 - 0] Oleg Gusev
33' [2 - 0] Josip Pivarič (į savo vartus)

1FC Porto22003:06
2Dinamo21013:43
3PSG21014:23
4Zagreb20020:40

B grupė

Londono „Arsenal“ 3 - 1 Pirėjo „Olympiakos“
42' [1 - 0] Gervinho
45' [1 - 1] Konstantinos Mitroglou
56' [2 - 1] Lukaš Podolski
90' [3 - 1] Aaron Ramsey

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 - 2 „Montpellier“
13' [0 - 1] Karim Ait Fana
26' [1 - 1] Julian Draxler
53' [2 - 1] Klaas Jan Huntelaar (11 m)
90' [2 - 2] Souleymane Camara

52' Garry Bocaly („Montpellier“) raudona kortelė

1Arsenal22005:26
2Schalke 0421104:34
3Montpellier20113:41
4Olympiakos20022:50

C grupė

Sankt Petersburgo „Zenit“ 2 - 3 AC „Milan“
13' [0 - 1] Urby Emanuelson
16' [0 - 2] Stephan El Shaarawy
45' [1 - 2] Hulk
49' [2 - 2] Roman Širokov
75' [2 - 3] Tomaš Hubočan (į savo vartus)

Briuselio „Anderlecht“ 0 - 3 „Malaga“
45' [0 - 1] Eliseu
56' [0 - 2] Joaquin
64' [0 - 3] Eliseu

1Malaga22006:06
2AC Milan21103:24
3Anderlecht20110:31
4Zenit20022:60

D grupė

„Manchester City“ 1 - 1 Dortmundo „Borussia“
61' [0 - 1] Marco Reus
90' [1 - 1] Mario Balotelli (11 m)

Amsterdamo „Ajax“ 1 - 4 Madrido „Real“
42' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
48' [0 - 2] Karim Benzema
56' [1 - 2] Niklas Moisander
79' [1 - 3] Cristiano Ronaldo
81' [1 - 4] Cristiano Ronaldo.

1Real22007:36
2Borussia21102:14
3Man City20113:41
4Ajax20021:50

* * *

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje dalyvauja klubai iš 17-os skirtingų valstybių. Anglijai ir Ispanijai atstovauja daugiausiai - po 4-ias ekipas.

UEFA Čempionų lygos grupių varžybos baigsis gruodžio 4-5 dienomis.

Į atkrintamas varžybas pateks dvi geriausios grupių komandos, o trečias vietas užėmusios ekipos tęs kovą UEFA Europos lygos turnyre.

UEFA Čempionų lygos finalas vyks Londono „Wembley“ stadione 2013 metų gegužės 25-ą d. Šioje arenoje prestižiškiausio Europos turnyro finalai vyko jau 8-is kartus (rekonstruotame - du sykius).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (87)