„Atletico“ futbolininkai pergalingai pradėjo ir šių metų UEFA Europos lygos varžybų kampaniją - jie svečiuose 3:0 (2:0) pranoko Tel Avivo „Hapoel“ ekipą.
Dar įspūdingesnes pergales rezultatais 4:0 iškovojo „Napoli“ ir „Bordeaux“ atstovai, savo aikštėse nugalėję atitinkamai Solnos AIK ir „Club Brugge“ komandas.
Tuo metu daug labiau pavargti turėjo FC „Liverpool“ klubas, kuris išvykoje 5:3 (2:1) palaužė Berno „Young Boys“ vyrų pasipriešinimą. Beje, šveicarai po 63 min. pelnyto Gonzalo Zarates įvarčio net pirmavo 3:2, tačiau galiausiai neišsaugojo ne tik pergalės, bet ir lygiųjų.
Abi komandos, savo gretose turinčios lietuvius, sužaidė lygiosiomis: Kazanės „Rubin“, kurios sudėtyje nebuvo registruotas vartininkas Giedrius Arlauskis, išvykoje sužaidė 2:2 (1:1) su Milano „Inter“, o „Lazio“ ekipa be traumuoto Mariaus Stankevičiaus taip pat svečių stadione išsiskyrė taikiai 0:0 (0:0) su „Tottenham Hotspur“.
Visi rezultatai:
A grupė
Berno „Young Boys“ 3 - 5 FC „Liverpool“
4' [0 - 1] Juhani Ojala (į savo vartus)
38' [1 - 1] Raphael Nuzzolo
40' [1 - 2] Andre Wisdom
53' [2 - 2] Juhani Ojala
63' [3 - 2] Gonzalo Zarate
67' [3 - 3] Sebastian Coates
76' [3 - 4] Jonjo Shelvey
88' [3 - 5] Jonjo Shelvey
„Udinese“ 1 - 1 Machačkalos „Anži“
45' [0 - 1] Daniele Padelli (į savo vartus)
90' [1 - 1] Antonio Di Natale
B grupė
Tel Avivo „Hapoel“ 0 - 3 Madrido „Atletico“
37' [0 - 1] Cristian Rodriguez
40' [0 - 2] Diego Costa
63' [0 - 3] Raul Garcia
Plzeno „Viktoria“ 3 - 1 Koimbros „Academica“
19' [0 - 1] Wilson Eduardo
47' [1 - 1] Jakub Hora
58' [2 - 1] Michal Duris
80' [3 - 1] Frantisek Rajtoral
C grupė
Stambulo „Fenerbahce“ 2 - 2 „Marseille“
28' [1 - 0] Caner Erkin
57' [2 - 0] Alex
83' [2 - 1] Matthieu Valbuena
90' [2 - 2] Andre Ayew
Limasolio AEL 0 - 0 Monchengladbacho „Borussia“
D grupė
„Maritimo“ 0 - 0 „Newcastle United“
„Bordeaux“ 4 - 0 „Club Brugge“
13' [1 - 0] Ludovic Sane
27' [2 - 0] Yoan Gouffran
47' [3 - 0] Bjorn Engels (į savo vartus)
66' [4 - 0] Jussie
E grupė
„Stuttgart“ 2 - 2 Bukarešto „Steaua“
5' [1 - 0] Vedad Ibiševič
6' [1 - 1] Alexsandru Chipciu
80' [1 - 2] Raul Andrei Rusescu (11 m)
85' [2 - 2] Georg Niedermaier
„Kobenhavn“ 2 - 1 „Molde“
20' [1 - 0] Claudemir
45' [1 - 1] Pape Pate Diouf
74' [2 - 1] Andreas Cornelius
F grupė
Dnepropetrovsko „Dnipro“ 2 - 0 „PSV Eindhoven“
50' [1 - 0] Matheus
58' [2 - 0] Atiba Hutchinson (į savo vartus)
„Napoli“ 4 - 0 Solnos AIK
6' [1 - 0] Eduardo Vargas
46' [2 - 0] Eduardo Vargas
69' [3 - 0] Eduardo Vargas
90' [4 - 0] Blerim Dzemaili
75' Marek Hamšik („Napoli“) raudona kortelė
G grupė
Lisabonos „Sporting“ 0 - 0 „Basel“
50' Alexandre Luiz Reame („Sporting“) raudona kortelė
„Genk“ 3 - 0 „Videoton“
22' [1 - 0] Jelle Vossen
78' [2 - 0] Thomas Buffel
90' [3 - 0] Benjamin De Ceulaer
H grupė
Milano „Inter“ 2 - 2 Kazanės „Rubin“
17' [0 - 1] Aleksandr Riazancev
39' [1 - 1] Marko Livaja
84' [1 - 2] Salomon Rondon
90' [2 - 2] Yuto Nagatomo
17' Bebras Natcho („Rubin“) nerealizavo 11 m baudinio
Belgrado „Partizan“ 0 - 0 Baku „Neftči“
I grupė
„Lyon“ 2 - 1 Prahos „Sparta“
59' [1 - 0] Bafetimbi Gomis
62' [2 - 0] Lisandro Lopez
77' [2 - 1] Ladislav Krejči
Bilbao „Athletic“ 1 - 1 Kirijat Šmonos „Hapoel“
14' [0 - 1] Adrian Rochet
40' [1 - 1] Markel Susaeta Laskurain
J grupė
Londono „Tottenham Hotspur“ 0 - 0 Romos „Lazio“
„Maribor“ 3 - 0 Atėnų „Panathinaikos“
25' [1 - 0] Robert Beric
62' [2 - 0] Agim Ibraimi
88' [3 - 0] Marco Magno Morales Tavares
90' Nikos Spiropoulos („Panathinaikos“) raudona kortelė
K grupė
Lėverkuzeno „Bayer 04“ 0 - 0 Charkovo „Metalist“ (Ukraina)
Vienos „Rapid“ 1 - 2 Trondheimo „Rosenborg“
19' [0 - 1] Tarik Elyounoussi
60' [0 - 2] Mikael Dorsin
66' [1 - 2] Markus Katzer
L grupė
Enšedės „Twente“ 2 - 2 „Hannover-96“
7' [1 - 0] Willem Janssen
54' [2 - 0] Nacer Chadli
67' [2 - 1] Artur Sobiech
73' [2 - 2] Peter Wisgerhof (į savo vartus)
Valensijos „Levante“ 1 - 0 „Helsingborgs“
40' [1 - 0] Juanfran Garcia
* * *
UEFA Europos lygos turnyro finalas vyks gegužės 15 dieną Amsterdamo „ArenA“ stadione.