Vienas labiausiai futbolo fanus dominusių susitikimų vyko Madride, kur vietos „Real“ ekipa priėmė „Manchester City“ atstovus. Didžiąją mačo dalį iniciatyva visiškai priklausė aikštės šeimininkams, tačiau pirmieji įvartį 69 min. pelnė ne jie, o anglai, kai iššokęs vienas prieš Ikerą Casillasą kamuolį į vartus pasiuntė Edinas Džeko. Vis dėlto Marcelo 76 min. atstatė pusiausvyrą - 1:1.

Tuo viskas nesibaigė: 85 min. Aleksandras Kolarovas baudos smūgiu netikėtai užklupo I. Casillasą (2:1), bet jau po poros akimirkų Karimas Benzema dar kartą išlygino rezultatą (2:2), o 90 min. Cristiano Ronaldo puikiu smūgiu išplėšė saviškiams pergalę - 3:2.

Kitose D grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ tik po 87 min. įmušto Roberto Lewandowskio įvarčio 1:0 (0:0) palaužė Amsterdamo „Ajax“ klubą.

A grupėje PSG komanda savo aikštėje 4:1 (3:0) sutriuškino Kijevo „Dinamo“ vyrus, o vieną iš šeimininkų įvarčių pelnęs Zlatanas Ibrahimovičius tapo visų laikų UEFA Čempionų lygos rekordininku - jis šiame turnyre pasižymėjo atstovaudamas jau šeštai skirtingai ekipai.

Tuo metu C grupėje AC „Milan“ žaidėjai namuose nesugebėjo įveikti Panevėžio „Ekrano“ skriaudiko Briuselio „Anderlecht“ - 0:0 (0:0).

Visi rezultatai:

A grupė

„Paris Saint-Germain“ 4 - 1 Kijevo „Dinamo“
19' Zlatan Ibrahimovič (11 m) [1 - 0]
30' Thiago Silva [2 - 0]
32' Alex [3 - 0]
87' Miguel Veloso [3 - 1]
90' Javier Pastore [4 - 1]

Zagrebo „Dinamo“ 0 - 2 FC „Porto“
41' Lucho Gonzalez [0 - 1]
90' Steven Defour [0 - 2]

B grupė

„Montpellier“ 1 - 2 Londono „Arsenal“
9' Younes Belhanda (11 m) [1 - 0]
16' Lukaš Podolski [1 - 1]
18' Gervinho [1 - 2]

Pirėjo „Olympiakos“ 1 - 2 Gelzenkircheno „Schalke“
41' Benedikt Howedes [0 - 1]
58' Djamel Abdoun [1 - 1]
59' Klaas Jan Huntelaar [1 - 2]

C grupė

AC „Milan“ 0 - 0 Briuselio „Anderlecht“

„Malaga“ 3 - 0 Sankt Petersburgo „Zenit“
3' Isco [1 - 0]
13' Javier Saviola [2 - 0]
76' Isco [3 - 0]

D grupė

Madrido „Real“ 3 - 2 „Manchester City“
69' Edin Džeko [0 - 1]
76' Marcelo [1 - 1]
85' Aleksandar Kolarov [1 - 2]
87' Karimas Benzema [2 - 2]
90' Cristiano Ronaldo [3 - 2]

Dortmundo „Borussia“ 1 - 0 Amsterdamo „Ajax“
87' Robert Lewandowski [1 - 0]

57' Mats Hummels („Borussia“) nerealizavo 11 m baudinio.

* * *

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje dalyvauja klubai iš 17-os skirtingų valstybių. Anglijai ir Ispanijai atstovauja daugiausiai - po 4-ias ekipas.

UEFA Čempionų lygos grupių varžybos baigsis gruodžio 4-5 dienomis.

Į atkrintamas varžybas pateks dvi geriausios grupių komandos, o trečias vietas užėmusios ekipos tęs kovą UEFA Europos lygos turnyre.

UEFA Čempionų lygos finalas vyks Londono „Wembley“ stadione 2013 metų gegužės 25-ą d. Šioje arenoje prestižiškiausio Europos turnyro finalai vyko jau 8-is kartus (rekonstruotame - du sykius).