Po lygaus pirmo kėlinio, graikams pavyko perimti iniciatyvą, kai aikštėje po keitimo pasirodė K. Mitroglou. 55-ą minutę jis pradėjo lietuvių vartų šturmą, kaip po puolėjo smūgio galva kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus įvartį įmušė S. Ninis.

72-ą minutę S. Ninio ir K. Mitroglou derinys sienelė baigėsi antru įvarčiu į lietuvių vartus.

Rezultatas

Graikija 2 - 0 Lietuva

55' Sotiris Ninis [1 - 0]
72' Kostas Mitroglou [2 - 0]

Graikija: Orestis Karnezis, Giannis Maniatis (46' Kostas Mitroglou), Nikos Spyropoulos, Kyriakos Papadopoulos, Alexandros Tziolis, Vassilis Torossidis, Fanis Gekas (80' Charis Mavrias), Sotiris Ninis, Sokratis Papastathopoulos, Kostas Katsouranis (K), Kostas Fortounis (69' Jose Holebas).

Lietuva: Žydrūnas Karčemarskas, Deividas Šemberas (K), Marius Žaliūkas, Edgaras Česnauskis, Darvydas Šernas (56' Artūras Rimkevičius), Saulius Mikoliūnas, Gediminas Vičius, Arūnas Klimavičius, Andrius Velička (76' Arvydas Novikovas), Egidijus Vaitkūnas, Valdemaras Borovskis (46' Deividas Česnauskis).

Rungtynės

Statistika

Smūgiai į vartų plotą: Graikija 7 - 1 Lietuva;
Smūgiai link vartų: Graikija 7 - 3 Lietuva;
Kampiniai: Graikija 6 - 0 Lietuva;
Pražangos: Graikija 10 - 12 Lietuva;
Geltonos kortelės: Graikija 1 - 5 Lietuva.

Abi ekipos skirtingai pradėjo atrankos varžybas. Lietuviai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Slovakija, o graikai išvykoje 2:1 įveikė Latviją.

Lietuvos rinktinės gretose dėl traumos negalėjo žaisti kapitonas Tomas Danilevičius ir dėl ankstesniame ture gautos raudonos kortelės diskvalifikuotas Tadas Labukas. Tuo tarpu aikštės šeimininkai vertėsi be puolėjo Georgio Samaro iš škotų Glazgo „Celtic“ klubo.

Lietuvos rinktinė su graikais buvo žaidusi tik vieną kartą – kontrolinėse rungtynėse Vilniuje 1995 metais. Tada Dariaus Maciulevičiaus ir Aido Preikšaičio įvarčiai lėmė mūsiškių pergalę 2:1. Graikų komandoje tada žaidė legenda po devynerių metų vienu 2004 metų Europos čempionato herojų tapęs Theodoros Zagorakis. Dabar tarpusavio mačų balansas lygus - 1:1.

Kiti G grupės rezultatai:

Slovakija 2 - 0 Lichtenšteinas

36' Marek Sapara [1 - 0]
78' Martin Jakubko [2 - 0]

Bosnija ir Hercegovina 4 - 1 Latvija

5' Kasparas Gorkšas [0 - 1]
12' Zvjezdan Misimovič [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
44' Miralem Pjanič [2 - 1]
54' Zvjezdan Misimovič [3 - 1]
90+2' Edin Džeko [4 - 1]