Atsakomas mačas kitą trečiadienį (rugpjūčio 29 d.) - bus surengtas Madrido „Santiago Bernabeu“ arenoje.

„Barcelona“ ir „Real“ tarpusavyje išviso yra susitikę 220 kartų. 87 kartus pergalę iškovojo katalonai, 87 kartus laimėjimu džiaugėsi ir „Real“ futbolininkai.

Madrido komanda pirmavo, kai 55-ą minutę Cristiano Ronaldo galva po kampinio pelnė pirmą įvartį - 0:1. Po minutės Pedro išlygino rezultatą - 1:1. 70-ą minutę argentinietis Lionelis Messi realizavo 11 metrų baudinį (2:1), o netrukus (78-ą min.) Xavi įmušė trečią įvartį (3:1). Pirmaudami dviejų įvarčių persvara katalonai kiek atsipalaidavo ir 85-ą minutę Angelas Di Maria sušvelnino skirtumą - 2:3. „Real“ klubas prieš atsakomą mačą Madride turi neblogas galimybes kovoti dėl trofėjaus.

Rezultatas:

„Barcelona“ 3 - 2 „Real“

55' Cristiano Ronaldo [0 - 1]
56' Pedro Rodriguez [1 - 1]
70' Lionel Messi [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
78′ Xavi [3 - 1]
85' Angel Di Maria [3 - 2]

„Barcelona“: Victoras Valdesas, Adriano, Gerardas Pique, Javieras Mascherano, Dani Alvesas, Xavi (83' Cescas Fabregas), Sergio Busquetsas, Andresas Iniesta, Pedro Rodriguez (87' Jordi Alba), Lionelis Messi, Alexis Sanchezas (72' Tello).

„Real“: Ikeras Casillas, Alvaro Arbeloa, Raulis Albiolis, Sergio Ramosas, Fabio Coentrao, Sami Khedira, Xabi Alonso, Mesutas Ozilas (82' Marcelo), Jose Callejonas (66' Angelis Di Maria), Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema (61' Gonzalo Higuainas).

Rungtynės

Pirmas kėlinys

Mačas prasidėjo beveik be žvalgybos. Nuo pat dvikovos pradžios vyko kietas futbolas. 11-ą min. madridietis Raulis Albiolis gavo geltoną kortelę už pražangą prieš Sergio Busquetsą.

Po 15 min. žaidimo iniciatyvą pamažu perėmė katalonai. Tačiau jiems savo žaidybinę persvarą paversti įvarčiu nesisekė. 16-ą min. pavojingai smūgiavo Gerardas Pique. 19-ą min. puikios progos neišnaudojo Lionelis Messi.

„Real“ futbolininkai atsitraukė į gynybą. Po 30 min. žaidimo buvo - 0:0. Staigią kontrataką surengė Karimas Benzema, bet galutinė jos fazė nepavyko. Madrido komandos trenerio Jose Mourinho taktika buvo paprasta - neleisti varžovams žaisti jų mėgstamo futbolo. 35-ą min. po K. Benzema smūgį atrėmė Victoras Valdesas.

38-ą min. „Barcelona“ klubo žaidėjas Alexis Sanchezas po kontakto su Sergio Ramosu nugriuvo baudos aikštelėje, bet 11 metrų baudinys nebuvo paskirtas. Kėlinio pabaigoje geltonos kortelės parodytos Javierui Mascherano (Barcelona) ir Arvalo Arbeloa (Real). Po pirmų 45-ių min. kovos lygu - 0:0.

Antras kėlinys

Antra mačo pusė prasidėjo Mesuto Ozilo silpnu smūgiu. Tęsėsi šiurkšti kova aikštėje ir 48-ą min. geltona kortelė buvo parodyta Rauliui Albioliui.

55-ą min. „Real“ klubas išsiveržė į priekį 0:1. M. Ozilas pakėlė kampinį, o C. Ronaldo galva nukreipė kamuolį į vartus!

Tačiau jau kitoje atakoje - 56-ą min. - „Barcelona“ ekipa išlygino rezultatą. J. Mascherano tiksliai atidavė tolimą perdavimą Pedro Rodriguezui, o pastarasis ties nuošalės riba iš baudos aikštelės tiksliu smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą - 1:1.

61-ą min. I. Casillas išgelbėjo madridiečius po Dani Alveso smūgio. 68-ą min. S. Ramosas „Real“ ekipos baudos aikštelėje pargriovė Andresą Iniestą ir teisėjas Carlosas Closas Gomezas skyrė 11 metrų baudinį. Jį 70-ą min. realizavo L. Messi - 2:1.

Svečiai iš Madrido skubėjo lyginti rezultatą ir tuoj buvo nubausti už tai. 78-ą min. katalonų derinį pradėjo A. Iniesta, o jį po puikaus perdavimo baigė Xavi - 3:1.

„Barcelona“ netrukus pradėjo mėgautis savo pranašumu ir šiuo atsipalaidavimu pasinaudojo varžovai. 85-ą min. Angelis Di Maria po šiurkščios vartininko V. Valdeso klaidos sušvelnino skirtumą - 2:3.

Per likusį laiką madridiečiai stengėsi išplėšti lygiąsias, bet pergalę 3:2 šventė „Barcelona“.