Kijevo „Dinamo“ ekipa svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Vokietijos Monchengladbacho „Borussia“ klubą.

Aikštės šeimininkai pirmavo 1:0 po Alexanderio Ringo įvarčio 13-ą minutę. Ukrainiečiai Tarasas Michalikas ir Andrejus Jarmolenka į tai dar pirmame kėlinyje atsakė dviem įvarčiais 28-ą ir 36-ą minutėmis (1:2). Galutinį tašką mače padėjo „Borussia“ žaidėjas Luukas de Jongas, nukreipęs kamuolį į savo vartus (1:3).

Nors Maskvos „Spartak“ klubas Rusijos sostinėje 2:1 (0:0) ir įveikė Stambulo „Fenerbahce“ futbolininkus, ramus prieš išvyką į Turkiją dar negali būti. Spartakiečių gretose pasižymėjo Emmanuelis Emenike (59-ą) ir Dmitrijus Kombarovas (69-ą min.), o santykį buvo išlyginęs olandas Dirkas Kuytas, į Stambulo ekipą parėjęs iš anglų „Liverpool“ klubo.

Įtikinamą pergalę išvykoje šventė ir škotų Glazgo „Celtic“ ekipa, 2:0 (1:0) laimėjusi prieš švedų „Helsinborg“ komandą. Įvarčius pelnė Krisas Commonsas ir graikas Georgios Samaras.

Rumunų Klužo klubas taip pat svečiuose įrodė pranašumą prieš šveicarų „Basel“ ekipą 2:1 (0:1). Šveicarai pirmavo po Marco Strellerio įvarčio. Rumunų ekipos žaidėjas Modou Sougou pasižymėjo du kartus ir padėjo pergalę švęsti svečiams.

Danų „Copenhagen“ komanda namuose 1:0 palaužė „Lille“ ekipos iš Prancūzijos pasipriešinimą. Svečias iš Lilio Dimitras Payet 15-ą min. nerealizavo 11 metrų baudinio, o aikštės šeimininkai pasinaudojo tokia „dovana“ ir po Cesaro Santino smūgio 38-ą min. iškovojo kuklią pergalę.

„Spartak“ 2 - 1 „Fenerbahce“

59' [1 - 0] Emmanuel Emenike
65' [1 - 1] Dirk Kuyt
69' [2 - 1] Dmitrij Kombarov

„Borussia“ 1 - 3 „Dinamo“

13' [1 - 0] Alexander Ring
28' [1 - 1] Taras Michalik
36' [1 - 2] Andrej Jarmolenko
81' [1 - 3] Luuk de Jong („Borussia“, į savus vartus)

„Basel“ 1 - 2 Klužo CRF

44' [1 - 0] Marco Streller
66' [1 - 1] Modou Sougou
71' [1 - 2] Modou Sougou

„Copenhagen“ 1 - 0 „Lille“

38' [1 - 0] Cesar Santin

15' Dimitr Payet („Lille“) - nerealizavo 11 m baudinio

„Helsinborg“ 0 - 2 „Celtic“

2' [0 - 1] Kris Commons
75' [0 - 2] Georgios Samaras

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)