Antrame kėlinyje „Arsenal“ futbolininkai ir toliau atakavo varžovų vartus. Artėjant rungtynėms prie pabaigos, po S. Cazorlos perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo po keitimo pasirodęs Olivier Giroud, tačiau į vartus jis nepataikė. Rungtynės pasibaigė be įvarčių 0:0.

Kitose turo rungtynėse „West Bromwich“ ekipa namie priėmė „Liverpool“ klubą. Kiek netikėtai pergalę dideliu skirtumu 3:0 šventė šeimininkai.

Pirmas rungtynių įvartis krito pirmo kėlinio pabaigoje, tuomet įvartį į savo sąskaitą įsirašė Z. Gera. Antrojo kėlinio viduryje raudona kortelė už pražangą baudos aikštelėje buvo parodyta Danieliui Aggeriui, tačiau baudinio S. Longui realizuoti nepavyko.

Vis dėlto, netrukus rezultatas tapo 2:0, kai buvo paskirtas antras 11 metrų baudinys į „Liverpool“ vartus. Šįkart jį sėkmingai realizavo Peteris Odemwingie. Tašką šiose rungtynėse padėjo iš Londono „Chelsea“ klubo išnuomotas belgų puolėjas Romelu Lukaku.

„Newcastle“ futbolininkai namuose iškovojo pergalę prieš Londono „Tottenham“ klubą 2:1.

Antrame kėlinyje po Hatemas Ben Arfa perdavimo iš krašto „Tottenham“ gynėjas nesėkmingai išmušė kamuolį, kuris nukrito tiesiai Demba Ba po kojomis. Senegalietis įspūdingu smūgiu nuginklavo Bradą Friedelį bei išvedė šeimininkus į priekį 1:0.

76 minutę Jermainas Defoe išlygino rezultatą 1:1.

80-ą minutę kairiame atakų krašte prieš du varžovus prasiveržė Hatemas Ben Arfa, o šie į baudos aikštelę įsiveržusį futbolininką pargriovė, todėl teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats H. Ben Arfa (2:1).

„Arsenal“ 0 – 0 „Sunderland“

„West Bromwich“ 3 – 0 „Liverpool“

43‘ [1 – 0] Zoltan Gera
64‘ [2 – 0] Peter Odemwingie (iš 11 m baudinio)
77‘ [3 – 0] Romelu Lukaku