Vos tik prasidėjus rungtynėms šiauliečius į priekį išvedė rezultatyviausias komandos žaidėjas Artūras Rimkevičius (1:0).

Tas pats futbolininkas 56-ą minutę rezultatą padvigubino (2:0), tačiau netrukus „Ekranas“ sušvelnino skirtumą (1:2).

68-ą minutę „Ekrano“ žaidėjas Ignas Dedura pelnė įvartį ir išlygino rezultatą (2:2), tačiau šeimininkus vėl į priekį išvedė Robertas Vėževičius (3:2).

„Ekranui“ pavyko šiose rungtynėse išsigelbėti, nes 88-ą ir 90-ą minutę į šiauliečių vartus kamuolį du kartus pasiuntė Arsenijus Buinickis (4:3).

Ignas Dedūras smūgiuoja į vartus

Komentarai

„Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas:

„Trileris su laiminga pabaiga. Žiūrovams patinka tokios rungtynės, kada būna daug įvarčių. Tačiau treneriams norėtųsi ramesnių su užtikrinta pabaiga. Bet kokiu atveju, džiaugiuosi pergale, džiaugiuosi komandos pademonstruotu charakteriu. Esant rezultatui 0:2, sugebėjome išlyginti. Kai pralaiminėjome 2:3, vėl sugebėjome išlyginti ir išplėšti tokią pergalę. Turime tikrai gerą komandą.

Pirmas praleistas įvartis pirmomis minutėmis - po rikošeto. Antrame kėlinyje stengėmės atakuoti, išlyginti rezultatą. „Šiauliams“ pavyko kontrataka, pasiekė įvartį. Trečias praleistas įvartis – Y. Urdinovo klaida. Gaila, jog tiek praleidome tiek, tačiau nepalūžome, įrodėme, jog galime pasiekti daug ką.

„Šiauliai“ visą laiką stebina. Jie ilgą laiką nedemonstravo tokio žaidimo, tačiau sugebėjo rasti jėgų. Nelengva atsitiesti po fiasko pirmuose turuose. Dabar jie demonstruoja stabilų žaidimą, kuris leistų pretenduoti į prizininkų trejetą. Keista, jog Europos lygoje neįveikė Talino „Levadia“ ekipos“.

„Šiaulių“ vyriausiasis treneris Gediminas Jarmalavičius:

„Kai turi pergalę ir ją kaip ant lėkštutės atiduoti varžovams, sunku kažką komentuoti. Negaliu suprasti, kaip galima leisti įmušti tokius įvarčius, kaip A. Buinickio trečiasis... Turiu peržiūrėti įrašą, tada būtų galima kažką komentuoti. Esu žiauriai nusivylęs, visi esame nusivylę. 2:0 laimime, vėliau varžovai išlygina, bet mes persveriame rezultatą - 3:2. Negana to, paleidžiame pergalę.

Gynybos viduryje buvo skylė. Nežinau, kaip būtų susiklostę, jei būtų galėjęs žaisti Laurynas Rimavičius. Net jei ir jo šiandien nebuvo, tiek leisti įmušti įvarčių per vidurį yra nedovanotina. Neturiu pasiteisinimo žodžių. Aš turiu nusiraminti, ramiai peržiūrėti rungtynių įrašą. Jei komanda „Ekranui“ įmuša tris įvarčius ir pralaimi, tai kiek dar turi įmušti?...

„Ekranas“ yra „Ekranas“ – kabinasi už šiaudelio iki pabaigos. Tai patyrusi komanda, ieškanti visada galimybių. Kantriai jas ir surado, nes mes buvome išsižioję“, - nusivylęs po mačo teigė "Šiaulių" vyriausiasis treneris G. Jarmalavičius.

Kitose rungtynėse sostinėje susitiko Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“. Pirmame kėlinyje buvo pelnyti du įvarčiai į „Žalgirio“ vartus. Pirmas krito 35-ą minutę, o antras jau per pridėtą teisėjo laiką. Abu kartus pasižymėjo Ričardas Beniušis.

81-ą minutę rezultatą sušvelninti vilniečiams pavyko, kai įvartį pelnė lenkas Kamilas Bilinskis (1:2). Po šio įvarčio „Žalgiris“ toliau atakavo, ir per jau per pridėtą teisėjo laiką rezultatą išlygino tas pats K. Bilinskis.

90‘ [2 - 2] Kamil Bilinski

90' Luka Perič „Žalgiris“ - raudona kortelė
90' Sergei Loginov („Sūduva“) - raudona kortelė