Atsakomas susitikimas po savaitės vyks Marijampolėje arba Vilniuje.

Mačą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau 2-ą minutę pelnė pirmą įvartį po T. De Sutterio smūgio. 21-ą minutę Kanu padvigubino „Anderlecht“ komandos persvarą (2:0). Kai pirmo kėlinio pabaigoje - 41-ą minutę - D. Mbokani trečią kartą pasiuntė kamuolį į „Ekrano“ vartus, dvikovos baigtis tapo aiški (3:0).

Antro kėlinio pradžioje - 52-ą minutę - D. Mbokani įmušė savo antrą, o komandos ketvirtą įvartį (4:0). Svečių iš Lietuvos triuškinimą 87-ą minutę baigė Milanas Jovanovičius - 5:0.

Rezultatas:

„Anderlecht“ 5 - 0 „Ekranas“

2' Tom De Sutter [1 - 0]
21' Kanu [2 - 0]
41' Dieumerci Mbokani [3 - 0]
52' Dieumerci Mbokani [4 - 0]
87' Milan Jovanovič [5 - 0]