Varžovai taip pat ruošėsi tarptautinėms kovoms: trečią vietą Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionate užėmusi „Legia“ UEFA Europos lygos II-ame kvalifikaciniame etape susitiks su Liepojos „Metalurg“ ir San Marino „La Fiorita“ poros nugalėtoju.

Pirmas 20 min. pasižymėjo Varšuvos „Legia“ žaidėjas Arturas Jedrzejczykas, o 32 min. rezultatą tiksliu smūgiu nuo 11 metrų baudinio žymos išlygino Marko Andelkovičius - 1:1.

Nors daugiau progų įmušti turėjo šeimininkai, laimėti galėjo bet kuri ekipa. Ypač gerą galimybę išvesti „Ekraną“ į priekį turėjo Rytis Pilotas - 87 minutę jis išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau pergudrauti jo jam nepavyko. Jau pačioje rungtynių pabaigoje pergalę „Legia“ išplėšė Michalas Kucharczykas - 2:1.

Draugiškose rungtynėse žaidė stipriausia Lenkijos ekipos sudėtis. Panevėžio „Ekranas“ rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: Emilijus Zubas, Vytautas Lukša, Ignas Dedura, Giedrius Tomkevičius, Edvinas Girdvainis, Aurimas Kučys, Marko Andjelkovič, Tadas Markevičius, Dovydas Norvilas, Aurimas Vertelis, Žilvinas Kymantas. Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė Egidijus Varnas, Dainius Gleveckas, Arnas Ribokas, Edgaras Baranauskas, Rytis Pilotas.

Artimiausios „Ekrano“ rungtynės - liepos 17 d. Dubline UEFA Čempionų lygos mačas prieš „Shamrock Rovers“.