Latvijoje vykstančiose varžybose antradienį Vytauto Vaškūno treniruojama iki 17 metų rinktinė (gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) 1:0 pranoko turnyro šeimininkus latvius, o Antano Vingilio vadovaujama iki 19 metų (g. 1994 m.) ekipa su jais sužaidė taip pat lygiosiomis 1:1.

U-17 rinktinei dvikovoje su Suomija pergalingą įvartį rungtynių pradžioje pelnė klaipėdietis NFA auklėtinis Skirmantas Rakauskas – 1:0.

U-19 rinktinė atsiliko po antro kėlinio viduryje praleisto įvarčio, tačiau grumėsi iki galo ir pirmą pridėtinio laiko minutę Vilniaus MFD „Žalgirio“ puolėjas Donatas Kazlauskas rezultatą išlygino – 1:1.

Tarp U-17 rinktinių lietuviai su 6 taškais žengia pirmi ir dviem taškais lenkia Estijos komandą. U-19 rinktinių lentelėje lietuviai turi 2 taškus, o po 4 surinko latviai ir suomiai. Penktadienį Lietuvos futbolininkai susitiks su estais.

Rungtynių rezultatai:

Latvija U-17 - Lietuva U-17 0:1 (0:1)

Įvartis: 19 min. Donatas Šėgžda (Lietuva)

Pašalintas: 61 min. Domantas Šimkus (Lietuva)

Latvija U-19 - Lietuva U-19 1:1 (1:1).

Įvarčiai: 45 min. Lukas Artimavičius į savo vartus (Latvija); 13 min. Tadas Lekeckas (Lietuva)

Pašalintas: 79 min. Edgars Potapenka (Latvija)

Lietuva U-17 - Suomija U-17 1:0 (1:0).

Įvartis: 6 min. Skirmantas Rakauskas

Lietuva U-19 - Suomija U-19 1:1 (0:0).

Įvarčiai: 90+1 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva); 69 min. Jaako Hietikko (Suomija)