Kitame susitikime Šiaulių Šiauliai savo aikštėje priėmė Vilniaus REO ekipą ir nugalėjo svečius iš sostinės rezultatu 2:0. Abu įvarčius pirmame kėlinyje 7-ą ir 35-ą minutėmis pelnė „legionierius“ iš Latvijos Igoris Kozlovas.

Po pergalės šiauliečiai nutraukė svečių iš Vilniaus ketverių nepralaimėtų rungtynių iš eilės seriją su 24 taškais įsitvirtino penktoje vietoje bei nutolo nuo laipteliu žemiau esančių REO futbolininkų 5 taškais.

A lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (42 tšk.), kuris trečiadienio trečiose rungtynėse namuose 3:2 (0:1) įrodė pranašumą prieš Alytaus „Dainavą“.

Alytiškiai pirmavo  po 47-ą min. Luko Kochanausko pelnyto įvarčio. Panevėžiečiai į tai atsakė trim Manto Samusiovo, Uchenna Calistuso Umeho ir Egidijaus Varno įvarčiais antro kėlinio pradžioje - 47-ą, 51-ą ir 59-ą minutėmis. 73-ią min. „Dainavos“ puolėjas Arsenijus Bujnickis sušvelnino skirtumą 2:3. Mačo pabaigą Ekranas baigė dešimtyje, kai iš aikštės 85-ą minutę buvo išvytas Aurimas Kučys.

„Ekranas“ dabar „Žalgirį“ lenkia 6 taškais. Trečioje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduva“ (33 taškai).

„Dainava“ liko su 18 taškų ir yra septintoje pozicijoje.

„Tauras“ 0 - 2 „Žalgiris“

29' Mantas Kuklys [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
90+2' Mario Grgurovič [0 - 2]

„Šiauliai“ 2 - 0 Vilniaus REO

7' Igoris Kozlovas [1 - 0]
35' Igoris Kozlovas [2 - 0]

„Ekranas“ 3 - 2 „Dainava“

43' Lukas Kochanauskas [0 - 1]
47' Mantas Samusiovas [1 - 1]
51' Uchenna Calistus Umeh [2 - 1]
59' Egidijus Varnas [3 - 1]
73' Arsenijus Buinickis [3 - 2]

85' Aurimas Kučys („Ekranas“) - raudona kortelė

Uchenna Calistus Umeh

A lygos turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):