82 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje "Barcelona" klubo žvaigždė pelnė net tris įvarčius ir savo sąskaitoje šiame sezone iš viso turi jau 82 tikslius smūgius.

Brazilai pirmavo po to, kai 23 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė "Vasco da Gama" atstovaujantis Romulo, bet netrukus Messi dviem įvarčiais persvėrė rezultatą.

56 minutę pusiausvyrą vėl atstatė Oscaras, o 72 minutę pasinaudojęs vartininko Sergio Romero klaida Braziliją į priekį išvedė "Porto" puolėjas Hulko.

Argentina nepasidavė ir galiausiai išplėšė pergalę: po kampinio galva pasižymėjo Fernandezas, o lemiamą įvartį pelnė L. Messi. Dvikovos pabaigoje už kivirčą iš aikštės buvo pašalinti argentinietis Ezequielis Lavezzi ir brazilas Marcelo.

Argentina 4 - 3 Brazilija

23' [0 - 1] Romulo
32' [1 - 1] L.Messi
34' [2 - 1] L.Messi
56' [2 - 2] J.Oscar
72' [2 - 3] Hulk
75' [3 - 3] F.Fernandez
84' [4 - 3] L.Messi

90' iš aikštės pašalintas Ezequiel Lavezzi (Argentina)
90' iš aikštės pašalintas Marcelo (Brazilija)

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)