Bavarai 17-ą minutę pirmavo po Tonmi Krooso tolimo smūgio, bet per dvi minutes (18-ą ir 20-ą min.) olandai Klaasas Janas Huntelaaras ir Luciano Narsinhgas ne tik išlygino, bet ir persvėrė santykį 2:1. 28-ą minutę Nilsas Petersenas grąžino pusiausvyrą 2:2. Antro kėlinio pabaigoje po keitimo pasirodęs Mario Gomezas 87-ą minutę pasiekė pergalingą įvartį - 3:2.

„Bayern“ klubo žaidėjai sudaro Vokietijos rinktinės pagrindą. Vokiečiai su varžovais iš Olandijos susitiks Europos čempionate birželio 13-ą d. Šioje B grupėje be vokiečių ir olandų taip pat rungtyniaus Portugalija ir Danija.

Arjenas Robbenas aikštėje pasirodė 76-ą minutę ir vilkėjo... Olandijos rinktinės marškinėlius. Miuncheno arenos žiūrovai, kurių susirinko 33 tūkst., jį pasitiko švilpimu.

Kitose kontrolinėse rungtynėse jėgas išbandė dvi mūsų kaimynės - Lenkija ir Latvija. Vieni Europos čempionato šeimininkų lenkai, žaidę eksperimentine sudėtimi, tik po atkaklios kovos įveikė latvius 1:0 (0:0). Vienintelį ir pergalingą įvartį 81-ą minutę įmušė Arturas Sobiechas iš vokiečių „Hannover“ klubo.

Lenkija Senojo žemyno pirmenybėse žais A grupėje drauge su Rusija, Graikija ir Čekija.

„Bayern“ 3 - 2 Olandija

17' Tony Kroos [1 - 0]
18' Klaas Jan Huntelaar [1 - 1]
20' Luciano Narsingh [1 - 2]
28' Nils Petersen [2 - 2]
87' Mario Gomez [3 - 2]

Bayern“: Buttas, Rafinha, Tymoščiukas (46' Boatengas), Badstuberis, Alaba (72' Contento), Luizas Gustavo, Pranjičius, Muelleris (34' Usami), Kroosas (46' Lahmas), Oličius (72' Ribery), Petersenas (72' Gomezas).

Olandija: Vormas, Boulahrouzas (46' Anita), Vlaaras, Mathijsenas (46' Bruma), Willemsas; De Jongas (46' Maheras), Van der Vaartas (46' Strootmanas); Narsinghas (76' Robbenas), Sneijderis (46' Lensas), Kuytas (46' Siemas de Jongas); Huntelaaras (46' Luukas de Jongas).

Lenkija 1 - 0 Latvija

81' Artur Sobiech [1 - 0]

Lenkija: Fabianskis, Boenischas (72' Wawrzyniakas), Wasilewskis, Jodlowiecas (64' Kaminskis), Wojtkowiakas, Polanskis, Murawskis, Mierzejewskis (46' Kucharczykas), Wolskis (46' Matuszczykas), Grosickis, Brožekas (57' Sobiechas).

Latvija: Doroševas, Gorkssas, Klava, Laizanas, Ivanovas, Fertovas, Cauna, Višnakovas (72' Perepliotkinas), Ruginis, Lukjanovas (72' Kamešas), Rudnevas.

Grzegorzas Wojtkowiakas kovoja su Aleksandru Cauna (Latvija, Nr.8)
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)