Tam jiems reikėjo, kad vėlai vakare išvykoje žaidę FC „Barcelona“ futbolininkai pralaimėtų Madrido „Rayo Vallecano“ ekipai. Tokiu atveju, „Real“ būtų turėjęs 91 tašką, FC „Barcelona“ - tik 81-ą, o iki pirmenybių pabaigos būtų likę trys turai.

Visgi taip neatsitiko: FC „Barcelona“ išliejo visą susikaupusį pyktį už nesėkmes UEFA Čempionų lygoje ir Ispanijos pirmenybėse bei nušlavė „Rayo Vallecano“ atstovus net 7:0 (4:0). Po du įvarčius katalonams pelnė Lionelis Messi ir Pedro.

Tuo metu Madride pirmajame kėlinyje abi komandas turėjo progų pasižymėti, tačiau „Real“ vyrams tai daryti sekėsi geriau ir jau 19-ąja minute šeimininkai įsiveržė į priekį: po puolėjo Karimo Benzema perdavimo jokių vilčių varžovų vartininkui nepaliko portugalas Cristiano Ronaldo - 1:0.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui Madrido miesto komanda rezultatą padvigubino, kai po Angelio Di Marios perdavimo įvartį pelnė Karimas Benzema, o visai netrukus tas pats prancūzas pelnė ir savo antrąjį įvartį - 3:0.

„Rayo Vallecano“ 0 – 7 FC „Barcelona“
16' [0 - 1] Lionel Messi
26' [0 - 2] Rober (į savo vartus)
39' [0 - 3] Seydou Keita
47' [0 - 4] Pedro
77' [0 - 5] Thiago Alcantara
87' [0 - 6] Pedro
90' [0 - 7] Lionel Messi.