Dėl išlikimo vis dar kovojantis „Wigan“ klubas namuose net 4:0 (4:0) sutriuškino vieną iš pagrindinių pretendenčių patekti į UEFA Čempionų lygos turnyrą – „Newcastle“ ekipą. Rungtynes šeimininkai pradėjo aktyviai ir po dviejų Victoro Moses įvarčių 13 ir 15 min. jie pirmavo 2:0. Maža to, per pirmą kėlinį „Wigan“ persvarą dar padidino Shaunas Maloney bei Franco Di Santo - 4:0.

Rungtynėse tarp „Stoke“ ir „Arsenal“ ekipų užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1). Pirmąjį rungtynių įvartį galva 9 min. įmušė Peteris Crouchas, tačiau jau po 6 minučių Robinas van Persie išlygino rezultatą. Po įvarčio svečiai ir toliau bandė įrodyti savo pranašumą, tačiau nei pirmajame, nei antrajame įmušti įvarčio nepavyko ir komandos į savo sąskaitą įsirašė po tašką.

„Swansea“ komanda, savo stadione priėmusi „Wolves“ futbolininkus, iššvaistė pranašumą po sėkmingos rungtynių pradžios: 15-ąją minutę jie jau pirmavo 3:0, tačiau 28-ąją minutę Stevenas Fletcheris rezultatą sušvelnino. Per keletą minučių rezultatas pasikeitė dar dukart ir komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 4:2. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau sušvelnino varžovų pranašumą, o 69-ąją minutę Matthew Jarvisas išlygino rezultatą. Tačiau „Wolverhampton“ ekipa nebeturi net teorinių šansų išlikti aukščiausiame Anglijos futbolo divizione.

Kitose rungtynėse trys Luiso Suarezo įvarčiai lėmė šį sezoną retą FC „Liverpool“ pergalę išvykoje 3:0 (2:0) prieš „Norwich“ atstovus.