Madrido "Real" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje atsitiesė po praleisto įvarčio ir rezultatu 3-1 palaužė Chichono "Sporting" vienuolikės pasipriešinimą.

Panašus scenarijus susiklostė ir Valensijoje, kur sezono išsišokėlė, "Levante" ekipa, 1-2 buvo priversta pripažinti "Barcelona" komandos pranašumą.

Katalonai 23 minutę po Jose Javiero Barkero realizuoto 11 metrų baudinio buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, tačiau antrajame kėlinyje, kaip visada ne be teisėjo pagalbos, įveikė drausmingai rungtyniavusius varžovus.

Likus penkiems turams iki čempionato pabaigos "Real" turi 4 taškų pranašumą prieš "Barcą". Būtent šios dvi komandos kitą savaitgalį susigrums akis į akį.

Madrido "Real" 3 - 1 Chichono "Sporting"

30' [0 - 1] A.D.L.C. Miguel (iš 11 m. baudinio)
37' [1 - 1] G. Higuain
74' [2 - 1] C. Ronaldo
82' [3 - 1] K. Benzema

79' iš aikštės pašalintas R. Canella ("Sporting")

Valensijos "Levante" 1 - 2 "Barcelona"

23' [1 - 0] J.J. Barkero (iš 11 m. baudinio)
64' [1 - 1] L. Messi
72' [1 - 2] L. Messi (iš 11 m. baudinio)