Aktyviau rungtynes pradėjo šeimininkai: 14-ą minutę akivaizdžioje nuošalėje buvęs Ashley Youngas griuvo baudos aikštelėje, o teisėjas skyrė abejotiną 11 metrų baudinį ir dar išvijo iš aikštės QPR kapitoną Shauną Derry. Baudinį realizavo „Manchester United“ puolėjas Wayne‘as Rooney - 1:0.

Antrame kėlinyje Mančesterio ekipa iškart pradėjo varžovų vartų šturmą, tačiau kelių progų neišnaudojo šeimininkų ekipos gynėjas Rafaelis ir puolėjas Danny's Welbeckas. Vis dėlto antras įvartis į QPR vartus krito. 68-ą minutę „raudonųjų velnių“ veteranas Paulas Scholesas iš toli pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir užtikrino saviškiams tris svarbius taškus - 2:0.

Kitame mače grumėsi Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ futbolininkai. Pergalę po pačioje dvikovos pabaigoje, 87 min., pelnyto puikaus Mikelio Artetos įvarčio išplėšė šeimininkai. Beje, „Manchester City“ komanda rungtynes baigė dešimtyje, nes 90 min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas aikštingasis italas Mario Balotelli.

Po šios nesėkmės „Manchester City“ nuo pirmaujančio „Manchester United“ iki pirmenybių pabaigos likus šešiems turams atsilieka jau 8 taškais.

Tuo metu „Arsenal“ po pergalės pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Manchester United“ 2 – 0 „Queen Park Rangers“
15‘ [1 – 0] Wayne Rooney
68‘ [2 – 0] Paul Scholes
14‘ Shaun Derry („Queen Park Rangers“) parodyta raudona kortelė

„Arsenal“ 1 - 0 „Manchester City“
87' [1 - 0] Mikel Arteta
90' Mario Balotelli („Manchester City“) parodyta raudona kortelė.