Šeimininkai šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį jau 5-tą minutę, kuomet Mevlutas Erdincas nuginklavo „Lyon“ ekipos bei Prancūzijos rinktinės vartų sargą Hugo Llorisą.

Daugkartiniai Prancūzijos „Ligue 1“ čempionai rezultatą išlygino antrojo kėlinio antroje dalyje - tai 75-ą minutę padarė puolėjas Lisandro Lopezas.

„Lyon“ šalies čempionate dabar užima ketvirtą vietą, o „Rennes“ futbolininkai žygiuoja septinti.

Kitame mače „Lille“ susitiko su „Toulouse“. Pergalč rezultatau 2:1 (2:0) pasiekė „Lille“ atstovai, kuriems įvarčius pelnė Edenas Hazardas ir Dimitri Payetas. Svečių gretose pasižymėjo Serge'as Aurieras.

Dar vienas susitikimas vyko tarp „Caen“ ir „Ajaccio“ komandų. Jis baigėsi nulinėmis lygiosiomis - 0:0 (0:0).

„Rennes“ 1 - 1 „Lyon“
5' [1 - 0] Mevlut Erdinc
75' [1 - 1] Lisandro Lopez

„Lille“ 2 - 1 „Toulouse“
13' [1 - 0] Eden Hazard (11 m)
32' [2 - 0] Dimitri Payet
60' [2 - 1] Serge Aurier
82' Pantxi Sirieix („Toulouse“) parodyta raudona kortelė

„Caen“ 0 - 0 „Ajaccio“