„Inter” futbolininkai šiose rungtynėse po dviejų Diego Milito ir vieno Walterio Samuelio įvarčio pirmavo trijų įvarčių persvarą, bet tikslūs Emiliano Moretti ir Rodrigo Palacio smūgiai atkūrė intrigą.

Tačiau Milano miesto futbolininkai troško iškovoti pergalę ir po kiek laiko pasižymėjo Mauro Zarate, tačiau ne už ilgo rezultatą vėl sušvelnino Alberto Gilardino, tačiau po penkių minučių Milito pelnė trečią savo įvartį šiame mače.

Paskutinis susitikimo įvartis krito 90-ą minutę, kai dar vieną vienuolikos metrų baudinį realizavo Gilardino. Verta paminėti, kad abi ekipos mačą baigė dešimtyje. „Inter” gretose iš aikštės buvo pašalintas vartininkas Julio Cesaras, o „Genoa” ekipoje Fernando Belluschi.

Tuo metu kiek anksčiau vykusiose rungtynėse „Roma” klubas namuose įtikinamu rezultatu 5:2 nugalėjo „Novara” futbolininkus ir toliau išliko kovoje dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

Visi rezultatai:

„Inter Milan” 5 - 4 „Genoa”

13' [1 - 0] Diego Milito
27' [2 - 0] Diego Milito
38' [3 - 0] W. Samuel
45' [3 - 1] Emiliano Moretti
59' [3 - 2] Rodrigo Palacio (11 m.)
74' [4 - 2] Mauro Zarate
80' [4 - 3] Alberto Gilardino (11 m.)
85' [5 - 3] Diego Milito ( 11 m.)
90' [5 - 4] Alberto Gilardino (11 m.)

„Roma” 5 - 2 „Novara”

17' [0 - 1] Andrea Caracciolo
25' [1 - 1] Marco Antonio de Mattos Marquinho
34' [2 - 1] Pablo Daniel Osvaldo
55' [3 - 1] Fabio Simplicio
62' [4 - 1] Bojan Krkic
77' [4 - 2] Takayuki Morimoto
90' [5 - 2] Erik Lamela

„Lecce” 0 - 0 „Cesena”

„Siena” 1 - 0 „Udinese”

70' [1 - 0] Mattia Destro

„Fiorentina” 1 - 2 „Chievo”

24' [0 - 1] Sergio Pellisier
71' [1 - 1] Adem Ljajic
88' [1 - 2] Luca Rigoni

„Cagliari” 2 - 0 „Atalanta”

11' [1 - 0] Daniele Conti
55' [2 - 0] Mauricio Ricardo Pinilla

„Bologna” 1 - 3 „Palermo”

51' [1 - 0] Frederik Sorensen
69' [1 - 1] Igor Budan
76' [1 - 2] Abel Hernandez
86' [1 - 3] Josip Iličič

„Juventus“ 3 - 0 „Napoli“
53' [1 - 0] Leonardo Bonucci
75' [2 - 0] Arturo Vidal
83' [3 - 0] Fabio Quagliarella
86' Juan Camilo Zuniga („Napoli“) parodyta raudona kortelė