Šis mačas sulaukė didelio susidomėjimo ne tik dėl to, jog tai Londono derbis, bet ir dėl to, kad jame galimai sprendėsi kas užims ketvirtą vietą lygioje ir kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje.

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu. Nei viena, nei kita komanda ypatingų progų įmušti mačo pradžioje neturėjo ir pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrojoje rungtynių dalyje futbolas tapo labiau atviras ir tiek viena, tiek kita komanda mėgino labiau atakuoti nei pirmojoje mačo pusėje. 73-ą minutę Juanas Mata, atlikdamas baudos smūgį, pataikė į virpstą ir „pakuteno“ varžovų fanų nervus.

Po kelių minučių standartinė situacija buvo skirta kitoje aikštelės pusėje. Jos metu Luka Modričius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o smūgį į vartus atliko gynėjas Williamas Gallasas, bet mačo arbitrai užfiksavo nuošalę. Dar vėliau savo progų turėjo aktyvusis Garethas Bale'as, kartą po kampinio sudrebinęs skersinį, ir Emmanuelis Adebayoras.

Nepaisant visų šių galimybių, rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir abu klubai pasidalino po vieną tašką. Tai reiškia, kad šias komandas ir toliau skiria penki taškai: „Tottenham“ - ketvirtas, o „Chelsea“ - penkta.

Tuo metu dar vieną nesėkmę patyrė FC „Liverpool“ klubas, kuris šį kartą savo aikštėje įsigudrino 1:2 (0:1) pralaimėti „Wigan“ ekipai, kuri prieš šį turą buvo įsitaisiusi tik priešpaskutinėje, devynioliktoje, turnyro lentelės vietoje.

Primename, kad praėjusiame ture FC „Liverpool“ futbolininkai 2:3 nusileido kitai lygos autsaiderei „Queens Park Rangers“ komandai, o apskritai per paskutinius penkis „Premier“ mačus sveiką kailį išnešė tik viename - kituose keturiuose buvo sumušti.

„Chelsea“ 0 - 0 „Tottenham“

„Arsenal“ 3 - 0 „Aston Villa“
16' [1 - 0] Kieran Gibbs
25' [2 - 0] Theo Walcott
90' [3 - 0] Mikel Arteta

„Bolton“ 2 - 1 „Blackburn“
28' [1 - 0] David Wheater
35' [2 - 0] David Wheater
56' [2 - 1] Steven Nzonzi

FC „Liverpool“ 1 - 2 „Wigan“
30' [0 - 1] Shaun Maloney (11 m.)
47' [1 - 1] Luis Suarez
63' [1 - 2] Gary Caldwell

„Norwich City“ 2 - 1 „Wolves“
25' [0 - 1] Matthew Jarvis
26' [1 - 1] Grant Holt
45' [2 - 1] Grant Holt
85' Grant Holt („Norwich City“) parodyta raudona kortelė

„Sunderland“ 3 - 1 „Queens Park Rangers“
41' [1 - 0] Nicklas Bendtner
70' [2 - 0] James McClean
76' [3 - 0] Stephane Sessegnon
79' [3 - 1] Taye Taiwo
55' Djibril Cisse („Queens Park Rangers“) parodyta raudona kortelė

„Swansea City“ 0 - 2 „Everton“
58' [0 - 1] Leighton Baines
76' [0 - 2] Nikica Jelavič.

„Stoke City“ 1 - 1 „Manchester City“
59' [1 - 0] Peter Crouch
76' [1 - 1] Yaya Touré