Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, antrajame pradėjo virti tikros aistros: 62-ą minutę po nuostabaus Mesuto Ozilo perdavimo Cristiano Ronaldo suklaidino šeimininkų vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus bei išveržė „Real“ komandą į priekį - 1:0.

Tačiau „Villarreal“ rezultatą išlygino 83-ą minutę, kai Marcosas Senna tiksliu baudos smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą. Verta paminėti, kad baudos smūgį teisėjas skyrė nevisiškai teisingai, nes „Real“ žaidėjas žaidė į kamuolį.

Iškart po šio įvarčio „karališkojo“ klubo treneris Jose Mourinho buvo pašalintas nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o 85-ą ir 86-ą minutę iš aikštės taip pat teko išeiti ir dviem „Real“ žaidėjams - Sergio Ramosui ir Mesutui Ozilui.

Lygiosios 1:1 reiškia, kad „Real“ pranašumas prieš FC „Barcelona“ ekipą ištirpo jau iki šešių taškų ir intriga Ispanijos lygoje vėl gyva.

Visi rezultatai:

„Villarreal“ 1 - 1 Madrido „Real“
62' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
83' [1 - 1] Marcos Senna
85' Sergio Ramos („Real“) parodyta raudona kortelė
86' Mesut Ozil („Real“) parodyta raudona kortelė

CF „Valencia“ 1 - 2 „Zaragoza“
9' [1 - 0] Pablo Hernandez
30' [1 - 1] Antonio Apono (11 m)
76' [1 - 2] Antonio Apono
87' Franco Zuculini („Zaragoza“) parodyta raudona kortelė
20' Pablo Sebastian Alvarez („Zaragoza“) parodyta raudona kortelė

Chichono „Sporting“ 2 - 3 „Mallorca“
30' [0 - 1] Jose Carlos Nunes
38' [1 - 1] Adrian Colunga
47' [1 - 2] Pedro Orfila Artime (į savo vartus)
66' [2 - 2] Alberto Botia
77' [2 - 3] Alvaro

San Sebastiano „Real Sociedad“ 1 - 3 Valensijos „Levante“
5' [1 - 0] Carlos Vela
11' [1 - 1] Jose Javier Barkero (11 m)
44' [1 - 2] Arouna Kone
90' [1 - 3] Xavier Torres
57' Gorka Elustondo („Real Sociedad“) parodyta raudona kortelė

Madrido „Atletico“ 2 - 1 Bilbao „Athletic“
49' [1 - 0] Radamel Falcao
71' [2 - 0] Radamel Falcao
90' [2 - 1] Javier Martinez.