Pirmas kėlinys „Santiago Bernabeu” stadione prasidėjo apylygiu žaidimu. „Malaga” iš visų jėgų stengėsi pasipriešinti „karališkajam” klubui ir Manuelio Pellegrini auklėtiniams tai gan neblogai sekėsi.

Tuo metu „Los Blancos” ekipai niekaip nepavyko įveikti svečių gynybos. „Malaga” futbolininkai ne tik, kad sugebėdavo drausmingai apsiginti, bet dar ir kūrė pavojingas progas prie šeimininkų vartų.

Visgi „Real” komanda 35-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo kamuolį į vartininko Wilfredo Caballero ginamus vartus galva pasiuntė puolėjas K. Benzema.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje šiek tiek pasikeitė, mat „Real” futbolininkai turėjo nemažai progų rezultatą padvigubinti, tačiau savo galimybėmis nepasinaudojo nei C. Ronaldo, nei K. Benzema.

Tuo „Malaga” futbolininkai pasinaudojo ir per pridėtąjį antro kėlinio laiką sugebėjo rezultatą išlyginti, kuomet tiksliu ir reto grožio baudos smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė saugas S. Cazorla. Lygiosios - 1:1. „Real” ekipa prarado du taškus ir dabar Ispanijos čempionate „Barcelona” klubą lenkia aštuoniais taškais.

„Real” 1 - 1 „Malaga”

35' [1 - 0] Karim Benzema
90' [1 - 1] Santi Cazorla

Valensijos „Levante” 1 - 0 „Villarreal”

90' [1 - 0] Ruben Suarez

90' Carlos Marchena („Villarreal”) - raudona kortelė

Bilbao „Athletic” 0 - 3 „Valencia”

41' [0 - 1] Roberto Soldado
57' [0 - 2] Roberto Soldado
85' [0 - 3] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)

67' Andoni Iraola („Athletic”) - raudona kortelė

„Mallorca” 2 - 1 Madrid „Atletico”

47' [1 - 0] Diego Godin (į savus vartus)
49' [2 - 0] Michael Pereira
66' [2 - 1] Radamel Falcao

53' Ivan Ramis („Mallorca”) - raudona kortelė
54' Radamel Falcao („Atletico”) - nerealizavo 11 metrų baudinio