Pirmas įvartis šiame mače krito 21-ą minutę, kuomet po „raudonųjų velnių” saugo Michaelio Carrickio atlikto perdavimo kamuolį į vartininko Wayne'o Hennessey ginamus vartus pasiuntė Jonny Evansas.

39-ą susitikimo minutę „Wolves” liko žaisti dešimtyje, mat antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Ronaldas Zubaras. „United” kiekybine persvara pasinaudojo 43-ią minutę, kai pasižymėjo Luisas Antonio Valencia.

Tai nebuvo paskutinis įvartis pirmoje rungtynių dalyje, nes per pridėtą pirmo kėlinio laiką po L. A. Valencia perdavimo savo įvartį pelnė puolėjas Danny Welbeckas.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau dominavo Sero Alexo Fergusono auklėtiniai. 56-ą minutę po Rafaelio da Silva penktą kartą kamuolį į vartų tinklą pasiuntė ir 61-ą minutę.

Kitame susitikime „Newcastle” klubas namuose 1:0 įveikė „Norwich City” komandą, o pergalingą įvartį 12-ą minutę pasiekė Papissas Cisse.

„Wolveerhampton” 0 - 5 „Manchester United”

21' [0 - 1] Jonny Evans
43' [0 - 2] Luis Antonio Valencia
45' [0 - 3] Danny Welbeck
56' [0 - 4] Javier Hernandez
61' [0 - 5] Javier Hernandez

39' Ronald Zubar („Wolves”) - raudona kortelė

„Newcastle” 1 - 0 „Norwich City”

12' [1 - 0] Papiss Cisse