26-ą minutę „Real“ klubui pirmą įvartį pelnė argentinietis Gonzalo Higuainas po brazilo Kaka perdavimo, o antro kėlinio pradžioje tolimu smūgiu pasižymėjo portugalas C. Ronaldo. Tiesa, šiame epizode šiurkščiai suklydo maskviečių atsarginis vartininkas Sergejus Čepčugovas.

Madrido komandos pergalę 70-ą minutę priartino ką tik aikštėje po keitimo pasirodęs prancūzas Karimas Benzema (3:0). Rezultatą 77-ą minutę labai gražiu smūgiu sušvelnino CSKA legionierius iš Serbijos Zoranas Tošičius.

O paskutinį tašką mače padėjo ir įtikinamą pergalę įtvirtino C. Ronaldo (4:1).

Lietuvos rinktinės žaidėjas D. Šemberas liko ant atsarginių suolo.

Tuo tarpu „Chelsea“ ekipa atsitiesė po nesėkmės Italijoje 1:3 ir Londone per pagrindinį laiką laimėjo prieš „Napoli“ futbolininkus tokiu pačiu rezultatu 3:1 (1:0) ir išplėšė pratęsimą, o per papildomą laiką įmušė pergalingą ketvirtą įvartį - 4:1.

Aikštės šeimininkai 29-ą minutę pirmavo 1:0, kai perdavimą iš krašto „uždarė“ Didier Drogba. 48-ą minutę Johnas Terry po Franko Lampardo perdavimo padvigubino anglų pranašumą - 2:0. Tačiau jau po 7 minučių „Napoli“ klubo turkas Gokhanas Inleras sušvelnino santykį 1:2. 74-ą minutę F. Lampardas iš 11 metrų baudinio grąžino pusiausvyrą 3:1 bendroje dvejų rungtynių sumoje.

Pratęsimo pirmo kėlinio pabaigoje - 105-ą minutę - italų futbolininkų eiline klaida gynyboje pasinaudojo „Chelsea“ klubo serbas Branislavas Ivanovičius, ketvirtą kartą nukreipęs kamuolį į varžovų vartų tinklą (4:1).

„Real“* 4 - 1 CSKA (pirmos rungtynės 1:1, bendras - 5:2).

26' Gonzalo Higuain [1 - 0]
55' Cristiano Ronaldo [2 - 0]
70' Karim Benzema [3 - 0]
77' Zoran Točič [3 - 1]
90+3' Cristiano Ronaldo [4 - 1]

„Chelsea“* 4 - 1 „Napoli“ (po pratęsimo, pirmos rungtynės 1:3, bendras - 5:4)

29' Didier Drogba [1 - 0]
48' John Terry [2 - 0]
55' Gokhan Inler [2 - 1]
74' Frank Lampard [3 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
105' Branislav Ivanovič [4 - 1]