Sero Alekso Fergusono komandai pergalę lėmė Wayne'o Rooney įvarčiai: pirmąjį anglas prieš pertrauką, o antrą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą 71 minutę. Dar iki šios akimirkos svečių gretos buvo praretėjusios: už dvi geltonas korteles aikštę paliko Jonas Olssonas.

"Raudonieji velniai" po šios pergalės sugrįžo į pirmą vietą tunyrinėje lentelėje, mat dviem taškais lyderiavęs "Man City" kiek netikėtai išvykoje 0-1 nusileido "Swansea".

Vienintelį įvartį dvikovos pabaigoje pelnė Luke'as Moore'as, o vėlyvas tikslus "Man City" Micaho Richardso išlyginamasis įvartis nebuvo įskaitytas dėl užfiksavus nuošalę.

Be to, "Swansea" kiek anksčiau nerealizavo 11 metrų baudinio: Joe Hartas atrėmė Scotto Sinclairo smūgį.

"Man Utd" 2 - 0 "West Bromwich"

36' [1 - 0] W. Rooney
71' [2 - 0] W. Rooney (iš 11 m, baudinio)

66' iš aikštės pašalintas J. Olsson ("West Bromwich")

"Swansea" 1 - 0 "Man City"

83' [1 - 0] L. Moore

7' S. Sinclair ("Swansea") nerealizavo 11 m. baudinio