Mačo Lisabonoje pirmame kėlinyje anglai atrodė gana blankiai, o įvarčių pelnyta taip ir nebuvo, tačiau vos prasidėjus antram kėliniui, 51 min., „Sporting“ futbolininkai kiek nelauktai išsiveržė į priekį: po Matiaso Fernandezo baudos smūgio Joe Hartas kamuolį atmušė tiesiai Xandao į kojas, kuris smūgiu kulnu ir pelnė įvartį - 1:0.

Po praleisto įvarčio svečiai tarsi prabudo ir pradėjo spausti šeimininkus. Ypač aktyvus aikštelėje buvo po keitimo pasirodęs puolėjas Mario Balotelli. Visgi sėkmė Anglijos klubo nelydėjo - į skersinį pačioje dvikovos pabaigoje pataikė jau minėtasis M. Balotelli, o dar po kelių minučių geros progos neišnaudojo Sergio Aguero.

Tuo metu akistatoje tarp Madrido „Atletico“ ir Stambulo „Besiktas“ atstovų nesunkią pergalę iškovojo ispanai - 3:1 (3:0). Du įvarčius nugalėtojams pelnė Eduardo Salvio, o vieną pridėjo Adrianas. Turkijos klubo gretose pasižymėjo Simao.

Kiek vėliau netikėta staigmena buvo užfiksuota Mančesteryje - praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“ klubas net ir savų žiūrovų akivaizdoje buvo bejėgis rungtynėse su Bilbao „Athletic“. Ispanai dominavo iki pat susitikimo pabaigos, o „raudonieji velniai“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:3 (1:1).

Nors pirmi į priekį po tikslaus Wayne‘o Rooney smūgio išsiveržė šeimininkai, artėjant pirmo kėlinio pabaigai rezultatą išlygino Fernando Llorente - 1:1.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė. Trenerio Marcelo Bielsa ekipa ir toliau šturmavo varžovų vartus: 72-ą minutę į „Manchester United“ komandos vartus krito dar vienas įvartis, o susitikimo pabaigoje - ir trečiasis (3:1).

Tiesa, per pridėtą laiką arbitras kiek pagelbėjo šeimininkams, skirdamas diskutuotiną 11 metrų baudinį. Jį realizavęs W. Rooney kiek padidino anglų viltis pasiekti revanšą atsakomajame mače - 2:3.

Visi rezultatai:

Lisabonos „Sporting“ 1 - 0 „Manchester City“
51' [1 - 0] Xandao

Madrido „Atletico“ 3 - 1 Stambulo „Besiktas“
24' [1 - 0] Eduardo Salvio
27' [2 - 0] Eduardo Salvio
37' [3 - 0] Adrian
53' [3 - 1] Simao

Enšedės „Twente“ 1 - 0 Gelzenkircheno „Schalke“
61' [1 - 0] Luuk de Jong (11 m)
60' Joel Matip („Schalke“) parodyta raudona kortelė

Charkovo „Metalist“ 0 - 1 Pirėjo „Olympiakos“
50' [0 - 1] David Fuster Torrijos
82' Aparecido de Laserda Edmar („Metalist“) parodyta raudona kortelė

Liežo „Standard“ 2 – 2 „Hannover“
22‘ [0 – 1] Lars Stindl (11m)
27‘ [1 – 1] Yoni Buyens
30‘ [2 – 1] Mohammed Tchite
56‘ [2 – 2] Mame Biram Diouf

CF „Valencia“ 4 – 2 Eindhoveno PSV
11‘ [1 – 0] Victor Ruiz
13‘ [2 – 0] Roberto Soldado