Anglijos rinktinė Londono „Wembley“ stadione 2:3 (0:0) pralaimėjo pasaulio vicečempionams olandams. Olandai antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0 po Arjeno Robbeno ir Klaaso Jano Huntelaaro įvarčių 57-ą ir 59-ą minutėmis.

Kėlinio pabaigoje anglai Gary Cahillas (85-ą) ir Ashley Youngas (90-ą) rezultatą išlygino 2:2. Tačiau A. Robbenas pačioje mačo pabaigoje 90+2 min. spėjo įmušti pergalingą įvartį 3:2.

Vokietijos rinktinė namuose 1:2 (0:1) nusileido Prancūzijai. Prancūzai pirmavo 2:0 po Olivier Giroud ir Florent'o Malouda smūgių 21-ą ir 69-ą minutėmis, o Vokietijos ekipos natūralizuotas brazilas Cacau 90-ą minutę tik pelnė prestižo įvartį.

Šveicarija 1:3 (0:1) pralaimėjo Argentinai. Argentiniečių lyderis Lionelis Messi atliko „hatt-trick'ą“, svarbius antrą ir trečią įvarčius pelnęs dvikovos pabaigoje - 88-ą ir 90-ą minutėmis. Šveicarijos rinktinės atstovas Xherdanas Shaqiri 50-ą minutę santykį buvo išlyginęs 1:1.

Kita būsimo Europos čempionato šeimininkė Lenkija savo aikštėje su Portugalija sužaidė be įvarčių 0:0.

Italijos rinktinė kiek netikėtai 0:1 pralaimėjo amerikiečiams. 55-ą minutę pergalingą įvartį pelnė Clintas Dempsey.

Ispanija 5 - 0 Venesuela

37' Andres Iniesta [1 - 0]
40' David Silva [2 - 0]
50' Roberto Soldado [3 - 0]
53' Roberto Soldado [4 - 0]
84' Roberto Soldado [5 - 0]

65' Fernando Amorebieta (Venesuela) - raudona kortelė
66' Roberto Soldado (Ispanija) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Anglija 2 - 3 Olandija

57' Arjen Robben [0 - 1]
59' Klaas Jan Huntelaar [0 - 2]
85' Gary Cahill [1 - 2]
90' Ashley Young [2 - 2]
90+2' Arjen Robben [2 - 3]

Vokietija 1 - 2 Prancūzija

21' Olivier Giroud [0 - 1]
69' Florent Malouda [0 - 2]
90' Cacau [1 - 2]

Italija 0 - 1 JAV

55' Clint Dempsey [0 - 1]

Šveicarija 1 - 3 Argentina

20' Lionel Messi [0 - 1]
50' Xherdan Shaqiri [1 - 1]
88' Lionel Messi [1 - 2]
90' Lionel Messi [1 - 3] (iš 11 metrų baudinio)

Lenkija 0 - 0 Portugalija

Graikija 1 - 1 Belgija

9' Dimitrios Salpingidis [1 - 0]
33' Nacer Chadli [1 - 1]

62' Nicolas Lombaerts (Belgija) - raudona kortelė

Airija 1 - 1 Čekija

50' Milan Baroš [0 - 1]
86' Simon Cox [1 - 1]

Slovėnija 1 - 1 Škotija

33' Andraz Kirm [1 - 0]
40' Christophe Berra [1 - 1]

Velsas 0 - 1 Kosta Rika

7' Joel Campbell [0 - 1]

Š. Airija 0 - 3 Norvegija

44' Havard Nordtveit [0 - 1]
87' Tarik Elyounussi [0 - 2]
90' Espen Ruud [0 - 3]

Kroatija 1 - 3 Švedija

13' Zlatan Ibrahimovič [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
44' Jonas Olsson [1 - 1] (Švedija, į savo vartus)
46' Sebastian Larsson [1 - 2]
69' Sebastian Larsson [1 - 3]

Austrija 3 - 1 Suomija

32' Marc Janko [1 - 0]
54' Martin Harnik [2 - 0]
73' Andreas Ivanschitz [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
90' Timo Furuholm [3 - 1]