Pirmasis įvartis krito jau 6-ą minutę, kai po Kaka atlikto perdavimo kamuolį į vartus galva pasiuntė „karališkojo“ klubo atakų lyderis Cristiano Ronaldo - 1:0.

Pirmojo kėlinio laikui ėmus tiksėti į pabaigą, 39-ą minutę, už žaidimą ranka antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Racing” žaidėjas Domingo Cisma, tad svečiai liko žaisti mažumoje. „Baltieji“ kiekybine persvara pasinaudojo jau netrukus, 45-ą minutę: po Xabi Alonso perdavimo Karimas Benzema nuginklavo vartininką Tono ir padvigubino šeimininkų pranašumą - 2:0.

Dar vienas įvartis „Santiago Bernabeu“ stadione krito 73-ą minutę, kai po traumos sugrįžęs ir po keitimo aikštelėje pasirodęs saugas Angelis Di Maria džiaugėsi pelnytu įvarčiu.

Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas 89-ą minutę. Jos metu savo antrąjį įvartį pelnė K. Benzema. Taigi „Real“ bent jau iki rytojaus prieš artimiausius persekiotojus FC „Barcelona“ futbolininkus turi net 13 taškų atsargą.

Madrido „Real“ 4 - 0 Santandero „Racing“
6' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
45' [2 - 0] Karim Benzema
73' [3 - 0] Angel Di Maria
89' [4 - 0] Karim Benzema
39' Domingo Cisma („Racing Santander“) parodyta raudona kortelė

Madrido „Getafe“ 1 - 1 Barselonos „Espanyol“
66' [0 - 1] Alvaro Vazquez
70' [1 - 1] Miku (11 m)
81' Ernesto Galan („Espanyol“) parodyta raudona kortelė

„Sevilla“ 2 - 0 „Osasuna“
16' [1 - 0] Gary Medel
90' [2 - 0] Piotr Trochowski.